Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поръчвам ли Superb ? Поръчах го !!!


Bojanov

Recommended Posts

Не някакъв, а никакъв ... Слаби са и 1.8 ТСИ е максимума, който могат да понесат. Но аз и не искам да правя тунинг. Тази ще ми е семейна кола и няма да има въртене на гуми а само комфорт, спокойствие и тиха музика. :smt033 Живот и здраве като събера пак някой лев ще си взема една RS за мене си и с нея ще си освобобдавам адреналина. Все пак до скоро се радвах на 90 к.с. Тия 160 са ми smile126 . Като ми омръзнат след 2-3 години ... ще си взема друга...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 270
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Bojanov

    67

  • pvatanasov1

    19

  • MK_

    15

  • bega4kata

    14

Най-много писали в темата

"Алуминиевите" орнаменти са гадни. Личи си, че е боядисана пластмаса от 10 метра.

 

Апсолютно грешно !!!

 

Моята дойде с нов вид лайсни които нямат нищо общо с боядисана пластмаса, както и дойде с нов модел Болеро аудио.

 

И колеги казвам се Божанов с ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ .

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Готов съм да се подгоня с всеки със стокова 2.0 TSI DSG или 2.0 TDI 170 на дълъг път - София -Варна ( или Бургас), за да докажа, че голяма разлика в двигателите и мощността няма или не достатъчно фрапантна за да ми избяга. Не твърдя, че ще завърша първи, само че ще сме заедно на финала.

 

 

С 2.0 TSI голямо гонене ще падне, особено по магистралка :lol:

 

Няма проблем, дай я насам. Важна е крайната цел а не само магистралата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига глупости! Заради безумието да си премерите п...ите ще се изтепете! Ако искате да мерите колко сте бързи резервирайте си един полигон, наредете колчетата и мерете! Така като се претрепете поне невинни няма да го отнесат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR-големи състезатели тука,но никой от тук пишештите ГОЛЕМИ Шкодажии не дойде нито на събора,нито на Междене да даде газ на правата и на майсторското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, колеги, карам 1.4 тси и пак върви Супчо вие какви ги говорите! Да, знам, че не ви се вярва, но.... Е не е като 1.8, но е добре казвам ви. Смело, каквото и да вземете, няма да съжалявате. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се прави на състезател.

Никой не е казал, че ще се състезава, а само , че на дълъг път няма да има значителна разлика между 2.0 и 1.8 ТСИ.

Очевидно е, че на една права по-силния двигател в 90% от случайте ще спечели.

Моята мисъл и същина е да не се хвърлят на много големи двигатели колегите, а на достатъчни.

 

Не се смятам за голям Шкодаджия. Купих си я само защото ми хареса това което предлага за парите си.

Нито съм имал Шкода по време на събора......... а и на права някакси не ми е интересно. Даже ми е скучно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR-големи състезатели тука,но никой от тук пишештите ГОЛЕМИ Шкодажии не дойде нито на събора,нито на Междене да даде газ на правата и на майсторското.

 

Колега, тази кола се купува с ходене на работа и в събота. Не чувствам нужда да обяснявам нещо, но имах желание да присъствам на събитието - за съжаление бях ангажиран.

Колкото това кой колко голям шкодаджия бил и кой какво мерил - мисля че подобни писания свалят нивото. Хайде лека вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тази кола се купува с ходене на работа и в събота.
Че кога ще си живееш живота.... smile027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нека си купуват хората големи двигатели какъв е проблема, на мен просто 18/100 градско ми идва в повече. Аз колата си я купувам за да ме вози, и тъй като прекарвам доста време в нея е добре да ми е приятно там.

И толкова, ама да се събирам с хора защото карат същата марка автомобил :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, колеги, карам 1.4 тси и пак върви Супчо вие какви ги говорите! Да, знам, че не ви се вярва, но.... Е не е като 1.8, но е добре казвам ви. Смело, каквото и да вземете, няма да съжалявате. smile159

 

 

Супърба на Емо от Бургас е с такъв джигател. Мога да кажа ,че колата е повече от приятна. А е само 125кончета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има си закони в европейската общност с които трябва да се съобразяваме като държава и немогат да не признават N1 точно заради тези закони. Ако се опитат да правят проблеми, някой ще ги осъди, точно както сега връшат акциз неправомерно начислен. А и на колата си пише N1 така, че и полицаите ще имат да взимат.

 

Може ли да ми кажете къде пише на колата N1, и също така на малкия талон какво пише в клетка (D) и клетка (J)

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има си закони в европейската общност с които трябва да се съобразяваме като държава и немогат да не признават N1 точно заради тези закони. Ако се опитат да правят проблеми, някой ще ги осъди, точно както сега връшат акциз неправомерно начислен. А и на колата си пише N1 така, че и полицаите ще имат да взимат.

 

Може ли да ми кажете къде пише на колата N1, и също така на малкия талон какво пише в клетка (D) и клетка (J)

 

Благодаря

 

На малкия талон в клетка D пише - товарен автомобил, а в клетка J - N1 smile152

На колата, като отворите шофьорската врата, отдясно на B-колонката има табелка и на нея пише N1.

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, колеги, карам 1.4 тси и пак върви Супчо вие какви ги говорите! Да, знам, че не ви се вярва, но.... Е не е като 1.8, но е добре казвам ви. Смело, каквото и да вземете, няма да съжалявате. smile159

 

 

Супърба на Емо от Бургас е с такъв джигател. Мога да кажа ,че колата е повече от приятна. А е само 125кончета!

Нали, и аз това разправям навсякаде, въпреки че първо се шокират, незапознатите, от размера на мотора, но след возене - чак се кефят :smt030 Да, поговорката на Мечо Пух е в сила, но е приятна машинка, както каза, Ися. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тази кола се купува с ходене на работа и в събота.

Е - па аз и в неделя бачкам smile117 (и по нощите) пък ми стигна само за Октавия :-k

 

Само да не драснете кибрита сега. Майтап да става :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тази кола се купува с ходене на работа и в събота.

Е - па аз и в неделя бачкам smile117 (и по нощите) пък ми стигна само за Октавия :-k

 

Само да не драснете кибрита сега. Майтап да става :smt032

 

 

smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На малкия талон в клетка D пише - товарен автомобил, а в клетка J - N1

На колата, като отворите шофьорската врата, отдясно на B-колонката има табелка и на нея пише N1.

 

Благодаря :-) сега остава да споделяме и опит, как се оправяме с униформените като ни спират за проверка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали, и аз това разправям навсякаде, въпреки че първо се шокират, незапознатите, от размера на мотора, но след возене - чак се кефят :smt030 Да, поговорката на Мечо Пух е в сила, но е приятна машинка, както каза, Ися. smile027

Абе друго си е 1,8 или 2, ама ще трябва да се работи и в неделя smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бачкам предимно п 5дни в седмицата по цял ден......... затова карам само Фабия! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, почнахте много фино да си ги мерите, а ми харесваше форума без тази част от състезанието...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :-) сега остава да споделяме и опит, как се оправяме с униформените като ни спират за проверка

 

Няма какво да се оправяме с иниформените.

Всичко си е законно.

Просто си нося копие на големия талон, за да видят, че колата е 4+1 ,а не 1+1 и да правят проблеми за задните.

Просто ако ми направят проблем ще ги скъсам от съдене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :-) сега остава да споделяме и опит, как се оправяме с униформените като ни спират за проверка

 

Няма какво да се оправяме с иниформените.

Всичко си е законно.

Просто си нося копие на големия талон, за да видят, че колата е 4+1 ,а не 1+1 и да правят проблеми за задните.

Просто ако ми направят проблем ще ги скъсам от съдене.

Другата седмица си взимам колата, и ще споделя впечатления. Тя е като твоята де, но е черна и е с "голямото радио " хаха. А найстина точно с КАТ не трябва да има проблеми, първо и основно закото точно КАТ я е регистрирал колата. Виж Дянков напълно отказва да признава ДДС-то, ясно е че ще го приспадна, въпроса е после като се стигне до ревизия държавата ще си го иска обратно с лихвите. Ще се влиза в съда 100%, или ако няма прецедент преди това. Ще трябва да променят закона, което пак не виждам как ще стане защото ще е дискриминационно. Вече сме в ЕС и ще трябва да се съобразява и държавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се влиза в съда 100%, или ако няма прецедент преди това. Ще трябва да променят закона, което пак не виждам как ще стане защото ще е дискриминационно. Вече сме в ЕС и ще трябва да се съобразява и държавата.

Едно от задължителните условия да ви признаят ДДС - то, е изрядни пътни листа или пътни книжки. За да си освободен от писането на такива, трябва да плащаш - 10% окончателен данък, върху разходите за подръжка на автомобилите т.е. в-у разходите за бензин...

Ако данъчния е в час или заядлив, винаги може да докаже че автомобила е ползван за лични нужди... тогава в най-добия случай ще имате частично право на ползване на данъчен кредит. Имайте предвид, че всеки съд, е фискално настроен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.