Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

хмм нямах друг транзистор в работилницата пък и нетче нямам да видя ко става та е така го сложих R ds 0.075 ома имам ирф46 които е 0.02 ома утре ще го пробвам ма и той ще грее на алфите климатика и със такива два и често изгарят хем са със солиден радятор , мисля че от индуктивноста може да пробиват днес ме хвана малко ток от транзистора на ниски обороти :-k Ще пробвам и да преместя геита ма ме съмнява да работи по добре просто на осцилоскопа кривата е перфектна във целия диапазон на запълване , ма ше пробвам smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

Тя кривата изглежда добре, ако се гледа на по-голяма развивка, ама виж я на тригер по качващ фронт и развивка например 1µsec/div и тогава ще разбереш за какво става дума.

Падащият фронт би трябвало да е добре, но качващия ще е много зле - би трябвало да изпълва целия екран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе,вчера на магистралата в Румъния ме изпревари една 100 s-ка(с румънска регистрация) ,същата като твойта с рязан таван,но цвета беше жълто-зеленикав.Двигателя 100% не беше шкодов,защото караше поне с 130км/ч.

Явно проекта ти е копиран! s_flag

Ако си го патентовал ,може да ги съдиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Двигателя 100% не беше шкодов,защото караше поне с 130км/ч....

Те, шкодовите мотори си я държат тази скорост, че и повече.

Искаш да кажеш, че не е с оригиналния мотор. Па знае ли се какъв е... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Двигателя 100% не беше шкодов,защото караше поне с 130км/ч....

Те, шкодовите мотори си я държат тази скорост, че и повече.

Искаш да кажеш, че не е с оригиналния мотор. Па знае ли се какъв е... ;)

Мина много бързо срещу мене,но звука беше много честотен! 16 или 20 V

А аз си падам слухар,много /много уреди не гледа,само слушам... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мина много бързо срещу мене,но звука беше много честотен! 16 или 20 V

А аз си падам слухар,много /много уреди не гледа,само слушам... smile001

И ние не ядем доматите с колците, да го беше написал това по- горе, нямаше да се обаждам.

Аз откъде да знам, че си чул нещо? Говориш само за някаква скорост от 130км/ч ;)

 

п.п. Сега пък е срещу тебе...Нали те изпреварваше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мина много бързо срещу мене,но звука беше много честотен! 16 или 20 V

А аз си падам слухар,много /много уреди не гледа,само слушам... smile001

И ние не ядем доматите с колците, да го беше написал това по- горе, нямаше да се обаждам.

Аз откъде да знам, че си чул нещо? Говориш само за някаква скорост от 130км/ч ;)

 

п.п. Сега пък е срещу тебе...Нали те изпреварваше?

Не знам защо съм написал "срещу мене", изпревари ме !

Е, аз бях с камиона разбира се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Не знам защо съм написал "срещу мене", изпревари ме !

Е, аз бях с камиона разбира се!

О.К. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе,вчера на магистралата в Румъния ме изпревари една 100 s-ка(с румънска регистрация) ,същата като твойта с рязан таван,но цвета беше жълто-зеленикав.Двигателя 100% не беше шкодов,защото караше поне с 130км/ч.

Явно проекта ти е копиран! s_flag

Ако си го патентовал ,може да ги съдиш ;)

мoже. Мотора се развърта до 6000оборота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе,вчера на магистралата в Румъния ме изпревари една 100 s-ка(с румънска регистрация) ,същата като твойта с рязан таван,но цвета беше жълто-зеленикав.Двигателя 100% не беше шкодов,защото караше поне с 130км/ч.

Явно проекта ти е копиран! s_flag

Ако си го патентовал ,може да ги съдиш ;)

мoже. Мотора се развърта до 6000оборота

Какво "може" бе Саше?? Стига сте писали двусмислици! /в случая трисмислица/

Осрахме темата на човека :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе,вчера на магистралата в Румъния ме изпревари една 100 s-ка(с румънска регистрация) ,същата като твойта с рязан таван,но цвета беше жълто-зеленикав.Двигателя 100% не беше шкодов,защото караше поне с 130км/ч.

Явно проекта ти е копиран! s_flag

Ако си го патентовал ,може да ги съдиш ;)

Вероятно ТОВА те е изпреварило, двигателя е шкодов, както и скоростите, но от Рапид - 5 степенна с дълъг диф, така че в комплект с лекото купе 130 км/ч и дори повече не са и проблем.

И моля все пак придържайте се към темата, която е за Шкодата на Наско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Онея дръжки дето се се кършат вече 3 се разпиляха та е тва е решението гьон от войнишки колан ,блъскаите ся пасажери може и да се държите и по завоите !!! smile049 smile045

025851547.jpg?r=0

025851546.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онея дръжки дето се се кършат вече 3 се разпиляха та е тва е решението гьон от войнишки колан ,блъскаите ся пасажери може и да се държите и по завоите !!! smile049 smile045

025851547.jpg?r=0

025851546.jpg?r=0

 

Я си върни оригиналните и сложи ограничител на педала или сложи една подпирачка/ръчна/ в жабката с торбичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, последната връзка между дръжките и педала не я разбрах съвсем, но и тия не са лоши... само цвета малко не се връзва с останалия интериор, виж ако бяха черни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

... и да мигат като дискотека в такт с чалгата smile091 Момчето, що не се обади да ти дам малко VDO-та вместо тия гирлянди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи страшни сте значи , попринцип несветят толкова силно даже хич в тъмното са си перфектни , покажи вудото

Ще ги раскарам от таблото обаче много се набивам на очи и рацарите се закачат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе, мене много ме кефят.

 

Е, ти си решаваш, да са в еднаква подсветка. Ама на таблото да си стоят. Нека се закачат, все пак това не е стокова кола, а "ръжда-стрела" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.