Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скоростен лост и механизмът под колата!!!


momcho2000

Recommended Posts

Повдигам доста стара тема, но днес легнах под колата да погледна какъв е теча от скоростите и защо ми бяга 5та скорост на пасажера в краката, но забравих да го снимам и гледам че снимките са доста подходящи да опиша моя проблем.

Тази част която е заварена, при мен също е счупена и явно предишния собственик е побългарил само че при мен е със силикон и една скоба, но вече е доста хлабаво, обиколих магазините в Пазарджик само на едно място ми е показаха в стар каталог на снимка че го има като отделен елемент, но никой не може да ми я продаде. Започвам и аз да мисля за заварки и пилене, но смятам да го сваля да се завари малко да се изпили да добие вид и пак на щангата с нита но незнам нещо втулки или какво има оригинално за да не се кълчи около щангата на скоростите.

Всичко направено перфектно,днес като го свалихме под скобата и силикона се оказа че всичко си е оригинално.

На мястото на шпилката сложихме болт с законтряща гайка, а останалата част както е описано в другите теми с парче маркуч и болт, допълнително преправихме и под самич скоростен лост има един тампон там леко играеше лоста нагоре надолу нещо подръчно изпадна на момента за пълнеж в тампона и сега скоростите влизат като по масло, оставя да оправя пластмасата около самия лост за да мога да сложа кожата като хората че вече втора сменявам протъркана при превключване от 1ва на 2ра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.