Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Конкретно поръчан Супърб


Recommended Posts

Честито и от мен .Със здраве да си я ползвате и много безаварийни километри! smile159

Относно чадъра,когато я поръчвах ме предупредиха,че от известно време не го предлагат.Добре,че си имах един,дето остана от Супърба на брат ми,бяха му дали два!

 

Ето къде е отишъл моят значи smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

срещу доплащане от 60-70лв.слагат чадър.

жена ми каза, че чадъра бил много хубав и да взема още един и като чу цената веднага се отказа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kempen-shop.de/octaviaregens ... 342e099fed

Аз си взех ето такъв чадър, само че е сив отвън, а отвътре е черен и надписа октавия е с новия шрифт на фейслифта.

А на супърба е още по- готин чадъра.

http://www.kempen-shop.de/images/MVF62- ... 342e099fed

http://www.kempen-shop.de/images/MVF62- ... 342e099fed

http://www.kempen-shop.de/superb-regens ... 342e099fed

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След повече от 1600 км мога да споделя предимно хубави впечатления.

По магистралите е удоволствие, разходът е колкото обещава производителят. Дано след време стане по-тих двигателят, но и така да остане, пак ме устройва.

Приятно ме изненада полезността на функциите "фарове за мъгла, следващи завоя", огледалата с функция срещу заслепяване "ден/нощ" и дистанционно отваряне на багажника. На предишните ми коли ги нямах и смятах, че са по-скоро глезотии, но се оказаха практични в определени ситуации.

Сред неудобствата да караш Супърб в Белгия - много тесни подземни гаражи имат тук и 5 метра дължина са си 5 метра - изпотявам се често като маневрирам да не остържа някоя колона или стена.

И друго впечатление - все повече таксита тук и в Холандия са Супърб (на око към 20-25%). Това би трябвало да е един вид гаранция за качество :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Привет отново...

 

След година и нещо с моя Супърб мога да споделя само хубави неща за него. Бих искал съвет от вас - в случай че се реша да си взема нов Супърб автоматик, моя ще трябва да го продавам.

 

Тук (Белгия) дилърът ми е направил вече прилична оферта. Въпросът е дали в България

тази кола ще бъде оценена по достойнство (все пак е почти нова) ако я обявя за 35 хил. лв или пазарът е в стагнация. Според сайта на Еуратек, офертите за нова такава са с поне 10 хил. отгоре. Питането ми е да си сверя часовника, дали въобще да я обявявам в бг, а не да започвам пазарлък.

 

Малко данни- както съм писал, моята е нещо средно между Елеганс и Амбишън: тоест Амбишън + Парк асист (сама се паркира наистина), Помощ при потегляне на баир и мерене налягане в гумите, затъмени задни стъкла, еърбеци отзад, аларма с всичко, огледала с подгряване и автоматично затъмяване, електрическа седалка на шофьора с памет, темпомат - част от гореизброените се доплащат и за Елеганс (на прикачения файл се вижда кои от екстрите на Елеганс ги имам).

 

Първа регистрация - 24 септември 2010 (модел 2011). 19 000 км (да 19, а не 190 ;) ). Удължена гаранция до септември 2014. Безупречно състояние. Каран е предимно по магистрали през уикенда.

 

Ще оценя конструктивни коментари, все пак вие сте по наясно с пазара. Иска ми се да я кара някой фен на марката, но ако цената, която й търся е висока за България, ще ми я изкупи местният дилър и готово.

post-6628-138453361214_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в момента хората тук купуват предимно много евтини коли, за да ги карат, докато се държат, и после за скрап... Малко са тези, които могат и искат да отделят повечко пари за по-нова кола.

От друга страна, какво ще ти коства да я качиш из сайтовете... може пък и да стане нещо!

И аз мисля да сменям моята, но сега никой няма да иска да ми плати реалната й стойност, затова, като се наканя, ще търся някой дилър да ми я признае като първоначална вноска (зависи за колко ми я оценят)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина нищо не пречи да я пусна като реша, но сигурно ще я кача само в раздел продава на форума - все си мисля, че някой ако е решил "Искам Супърб и точка!" ще провери тук със сигурност.

Иначе си прав, самата цена далеч не е малка и доста хора биха казали, че за тези пари две чисто нови дачии ще си купят и т.н.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.