Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос за алтернатор на 120Л '88-ма


Borkorn

Recommended Posts

...Eвала жоре, че ме разбираш. Колко съм ги псувал и за алтернаторите им некадърни и за резервоара и за малоумната 5та предавка, и за недомислената маслена магистрала на моторите от стария тип..... ако тръгна да правя списък няма да спра да ги храня сигурно 2 дена...

Абе, аз те разбирам, но явно ти не си ме разбрал какво искам да кажа.... ;)

Та, генераторите са предвидени и няма нужда от излишни гимнастики със смяната им с по - мощни! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, благодаря ти за тази схема. И аз изнамерих няколко в нета, но по тая ще ми е по-лесно, защото и номерата на крачетата са същите като на схемата. :D

Ще намеря място и за един бушон в схемата. :smt017

Жорка, тая вечер ще разглобя релето да го разгледам по-обстойно, а когато открия някой, който да ми помогне да сложа стъклото с нагревателя - чак тогава ще го монтирам на колата.

Благодаря на всички за помоща! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти там няма смисъл да се бъркаш ще вземеш да го пукнеш и ще си изядеш ушите. 25 лв за уплътнение + 10лв за монтаж това са цените който аз платих преди 3год. става дума за магазина на баня мадара и автостъкла кобра на кино арена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.