Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новобранец пита


imperor

Recommended Posts

...Проблемът е следният: аудиосистемата ми е SkodaAuto SWING MP3, с 4 високоговорителя във вратите - стандартно - монтирана от ЕураТек Ауто София. Снощи забелязах обаче, че отзад високоговорителите вадят някакви вибрации от бас, но никакъв друг звук. Отпред всичко си е нормално. Разцъках абсолютно всички настройки на аудиото, обаче гледам, че има баланс за леви/десни колони, а не за предни/задни. Някакви идеи по въпроса?...

В менюто настройката за баланс ляво-дясно е BALANCE, а за предно-задно е FADE. Пробвай, ама едва ли. Щом са казали 4 високоговорителя... колегата ID A го е обяснил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за алармата не се изказах правилно - нямах предвид че е фабрична, тя е италианска някаква, но я монтираха от ЕТ Ауто и я предлагат като опция. Мисълта ми беше, че не съм ходил по гаражи и мазета да ми я монтират съмнителни майстори. Иначе си ми е на едно дистанционно с централното заключване. Видях я темата в Румстър раздела, слава Богу нямам такива проблеми, мойта не пищи при всеки Голф с модната регистрация (свеж лаф впрочем, като екс-Голфаджия го оценявам :D )

 

Иначе в менюто с настройки на аудиото нямам опция fade, имам само balance, и явно си има само колони отпред. В такъв случай следващият ми питане е да ми препоръчате някакви хубави колони за отзад във вратите. Не ми трябва мегакристалния звук с 3Д съраунд DTS и подобни чудесии, а просто нещо качествено, което да свири добре и да не струва безбожно много. Четох някъде по темите, че някой беше препоръчал Технополис като добро място и за пазар, и за монтаж...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.