Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

турбото се счупи май 1.9 TDI PD (BJB)


paralichko

Recommended Posts

"Новото" не мога да го снимам, защото ме извикаха да си взема колата когато беше вече сглобена. Никаква идея си нямам какво са ми сложили, втора употреба ли, от няколко турбини една ли са сглобили, нямам идея. Дори незнам тоя дето го прави дали има стенд за балансиране или ей така го е направил. Колата в момента си е ОК - върви, няма странни шумове. До кога ще видим, уж ми дадоха 6 месеца гаранция. Ако пак се счупи мисля да си поръчам нова от ebay.de незнам дали е по - добре. Според тези дето я правеха, за нищо не ставали тези от ebay - а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според тези дето я правеха, за нищо не ставали тези от ebay - а.

 

"Нашето е най-добро" един вид smile056

 

От ebay могат да се купят доста читави части на добра цена. Със сигурност имам повече доверие на продавач от ebay (който се пази все пак да не получи негативен фийдбек), отколкото на Бай Сульо от БГ, който дори не виждам какви части слага...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според тези дето я правеха, за нищо не ставали тези от ebay - а.

 

"Нашето е най-добро" един вид smile056

 

От ebay могат да се купят доста читави части на добра цена. Със сигурност имам повече доверие на продавач от ebay (който се пази все пак да не получи негативен фийдбек), отколкото на Бай Сульо от БГ, който дори не виждам какви части слага...

 

+ Това има и закони за електронни измами в белите държави и може да го заболи, ако си някой по-лош "чичко".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.