Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100 октана на MPI


Sevi79

Recommended Posts

Ами нямам! Пък и да попитам когото трябва - дали ще ми отговори?

Затова smile159

Обяснението е много просто - КАЛПАВО ГОРИВО!!! А на калпаво гориво каквото и да му сложиш си остава калпаво.

Като си писахме оня ден си говорих с разни шофьори редовно зареждащи при нас. Трима ми казаха, че наскоро сменили горивни филтри на камионите (единия даже преди 2 дни). И всеки казва "Абе като смених филтрите камиона полудя направо". Сменили са филтри на по между 20 и 50к км. Имаме едни тираджии, които зареждаха при нас и се отказаха и отидоха да зареждат на OMV. Скоро един от тях минава и го питах как са горивата в OMV. Вика "Същата помия. Нищо различно". И това говорим за хора, които пътуват на запад и могат да направят сравнение. Тук май micury най-точно ще се изкаже по въпроса.

А ние с теб най-добре наистина smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ние с теб най-добре наистина smile159

То най-добре е наистина по smile159. Преди месец и аз смених горивен филтър на 10к и не е истина на какво приличаше ](*,). Ами ще сменяме по-честичко-аз друго решение не виждам :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.