Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рециклиране на Ключ ?


z3f1r40

Recommended Posts

Привет, не, колега, няма засега. Не ми е пристигнала пратката все още (но паричките ми отлетяха безпроблемно). Дано другата седмица да имам възможност да "развия" темата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

И при мен няма развитие... Чакам постъпления в BGN, за да отида да го нарежа, после ще продължиме... :) Иначе... ще стане добре.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще следя темата, а между другото колко ще струва нарязването? smile159

 

 

Още не съм питал... Не остава време... За жалост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо започна да ме привлича идеята да си взема един такъв ключ за Октавията. Имам само един оригинален и две дистанционни (аз си ги слагах). Ако мога да "килна" имобилайзера бих се захванал. Той и без това е безмислен при такава стара кола. Издълбаването няма да е проблем за мен, ще го дам на бащата да го направи металообработващият център.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти ви...

 

Питах днес за нарезите - ако ми дадът тяхна заготовка+нарязването й - 18лв, ако си дам моята заготовка само да я нарежат - 10лв... Чакам финансова инжекция и продължавам нататък по план... :)

 

Ikonoma: Иначе, имобилайзерният транспондер в ключа, внимавай с него много, колега... Ако го потрошиш - не знам как се програмира друг... Иначе полей го с лакочистител, защото има лепило на него, за да омекне то и трябва да го извадиш, без да го трошиш - стъкълце е - много тънко.

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте с тия чипове, че после 100-120 лв. не ви мърдат. Ключаря ще ви се израдва. За 10 мин. хубава надница :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги плаши чак толкова много,не е толкова скъпо-около 50лв излиза направата само на транспондер в такъв случай.Но въпреки това е добре да не си ги чупят ;)

Аз сега опитвам един вариант за направата на такъв ключ(за кола която няма фабрично такъв) и предполагам до седмица макс 10дни ще съм готов и ще пиша резултати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги плаши чак толкова много,не е толкова скъпо-около 50лв излиза направата само на транспондер в такъв случай.Но въпреки това е добре да не си ги чупят ;)

Аз сега опитвам един вариант за направата на такъв ключ(за кола която няма фабрично такъв) и предполагам до седмица макс 10дни ще съм готов и ще пиша резултати.

 

Зависи от колата. За мойта турка ми искаха 90 лв. с моя заготовка и 120 с тяхна. На класическия O1 била по евтина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

И аз съм в кюпа на притежателите само на 1 ключ - О1 Тур.

Имам голям мерак да си направя 2-ри и да е сгъваем в комбинация с дистанционното на алармата, което също е 1бр. - и за него ще трябва дубликат да търся. Давайте предложения - ebay е само началото.

На няколко места в София съм питал - цените само за ключ почват от 120лв нагоре. Ако знаете някой по-евтин и качествен авто-ключарски сервиз - споделете моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Привет колеги,

 

И аз съм в кюпа на притежателите само на 1 ключ - О1 Тур.

Имам голям мерак да си направя 2-ри и да е сгъваем в комбинация с дистанционното на алармата, което също е 1бр. - и за него ще трябва дубликат да търся. Давайте предложения - ebay е само началото.

На няколко места в София съм питал - цените само за ключ почват от 120лв нагоре. Ако знаете някой по-евтин и качествен авто-ключарски сервиз - споделете моля.

 

Тук в Пловдив на руския пазар се продават сгъваеми ключове с механизми за програмиране към вашата аларма за 10 лв.

Това е то :

http://www.picvalley.net/u/2779/1397843 ... PDcnDn.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в кюпа на притежателите само на 1 ключ - О1 Тур.

Имам голям мерак да си направя 2-ри и да е сгъваем в комбинация с дистанционното на алармата, което също е 1бр. - и за него ще трябва дубликат да търся.

+1

Доколкото разбрах от темата може да се намери заготовка за О1ТУР лично или от сервиза, поставя се чип за имобилайзер, нарязва се и се обучава. :D Тъй като моя ключ е с фабрична аларма, за мен остава въпроса има ли в заготовката за новия ключ дистанционно за фабричната аларма, ако няма - откъде да се снабдя с дистанционно за алармата и как се спира алармата на О1 ТУР (еднократно при изгубен ключ)? :?: smile012

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заготовка може да се намери на много места,но 99% в ключарското ателие в което ще си правиш ключа ще имат.Относно фабричната аларма,имаш вариант да си направиш обикновен ключ(без дистанционно управление-щом ще го ползваш за резервен) или радио ключ със вградено дистанционно-от теб зависи кой вариант ще избереш-разликата е в цената.Алармата се спира изключително просто-отключваш колата с ключа или подаваш контакт и тя спира. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.