Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пакет за лоши пътища !


димон

Recommended Posts

Абе за този - знам :) , но наистина ме интересува .

 

 

Абе не си с пакет за лоши пътища... Не може да го имаш, без да си го поръчал - момчетата свалят/слагат всичко, де що могат :D И едва ли са го забравили това...

 

Някой(знам кой, но не казвам) ми разказваше за две различни крушки на фаровете, заводско дошли така - да бе да, от завода точно ще сбъркат, където се пипа всичко с бели ръкавици... :)

 

Определено нямаш пакет лоши пътища.

 

 

ПП: И don't worry, пак е звер на пътя и извън него (за добро извън него, де) ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да си слагам . Просто колата ми стои по-високо от други подобни Октавии , та се зачудих дали не са ми дали някоя дето си има пакет ( макар и безплатно) :D .

 

PK4 и 1SL нямам по книжка . Обаче имам едно GO2 , което братушките тълкуват на подобие на пакет лоши пътища. :-k

В списъка на доп.оборудване на ЕТ не се котира това GO2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавиите, произведени за България от край време са по-високи от тези за западна Европа ( и возят ужасно ), което обаче не значи, че са едва ли не фабрично с този пакет..

 

П.п.: dude_BG Защо да не може да си сложи 4 повдигащи втулки и метален щит? Кое ти се струва невъзможно от тия неща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Обаче имам едно GO2 , което братушките тълкуват на подобие на пакет лоши пътища. :-k

 

Ех, аз точно ще те разочаровам. GO2 не е О второто а е 0 (поне в нета така пише).

 

G02 = front shock absorption, standard 2 - Някакъв "шоков абсорбатор"?

 

Цитат на колегата от едно мнение преди 4 години (от тук):

Ето го резултата от кодовете на оборудването:

 

...

G02 = front shock absorption, standard 2

...

 

 

ПП: той явно я е чопнал от тук:

Бришкода линкче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавиите, произведени за България от край време са по-високи от тези за западна Европа ( и возят ужасно ), което обаче не значи, че са едва ли не фабрично с този пакет..

 

П.п.: dude_BG Защо да не може да си сложи 4 повдигащи втулки и метален щит? Кое ти се струва невъзможно от тия неща?

 

Питах в ЕТ, щото исках да си слагам допълнително. Казаха, че е невъзможно, защото втулките при О2 се закрепяли на някакви различни места и ако фабрично няма такъв пакет, няма как да се сложи в последствие. Де да знам - мое да са ме метнали... ако не им се е бачкало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пружините са различни

аха .. и аз го "постигнах" пакета .. като си смених пружините с от 4х4 .. + оригиналната метална кора ми изпадна от една ликвидация на магазин .. преди това гледах едни турски дето ги докарва един колега от VW форума ..

м/у другото .. кората много ниско стои .. и непрекъснато ми закача като се "боря" с бордюрите ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбинациите са безброй. За О1 знам че има май 7 вида предни и още поне толкова задни пружини. И от тия 7 поне 3 вида се водят за лоши пътища. Като явно и "лошотията" има вариации. Отделно, че правят и комбинации - с един вид предни може да вървят 2-3 вида задни и обратно. Лудницата е пълна като прибавиш и втулките отпред, които при О2 май липсваха.

 

Така че какво се включва в пакета - никой не може да ти каже. Щото в пакета за БГ се разбира едно, а за Германия друго. Тая година са едни, следващата други. За Русия пък - всичко е включено по дефоулт на макс лошотия:):):)

 

Ако не те мързи разрови се из Етката и съвсем ще се оплетеш. Между другото и в ЕТ не са наясно какво комбинаторики могат да се правят - каквито им докарат - такива продават. И после сервизират както е по документи и толкоз. Поне за О1 с такива впечатления останах, много празни им бяха погледите като задвах въпроси от типа, как да я пригодим за лошотията по БГ пътищата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пружините са различни

аха .. и аз го "постигнах" пакета .. като си смених пружините с от 4х4 .. + оригиналната метална кора ми изпадна от една ликвидация на магазин .. преди това гледах едни турски дето ги докарва един колега от VW форума ..

м/у другото .. кората много ниско стои .. и непрекъснато ми закача като се "боря" с бордюрите ..

Какво се промени като сложи тези пружини.......по-добре ли вози колата......мисля си и аз за подобна интервенция....ако са по-твърди според мен колата ще вози по-добре или?сподели,ако можеш,колега какви са ти наблюденията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile004

другия път ще те повозя.....до сега съм ти го спестявал,за да не се чувстваш кофти в твоята после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не сърдят колегите,ама колите стоят все едно на кокили.Аз затова Супърба го поръчах без тая екстра,представям си как щеше да изглежда.Иначе Димо е прав и при мен Октавията седи малко повече вдигната от колкото трябва,ама като гледам повечето са така ,дето са купувани по това време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това B42 = Special requirements Bulgaria какво ще рече? Окачване? Асемблирано от бракувани автомобили? Или със заложенно саморазпадане след ххххххкм :) Примерно де... :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се промени като сложи тези пружини.......по-добре ли вози колата......мисля си и аз за подобна интервенция....ако са по-твърди според мен колата ще вози по-добре или?сподели,ако можеш,колега какви са ти наблюденията

ами вдигна се колата .. и стана маалко по "люлееща се" .. проблема го реших с новички Монро-Рефлекс .. които силно препоръчвам на всеки .. аз съм с такива на всичките си коли /и 3-те бр./

П.С. .. даже бях пуснал обява за старите амортисьори тук във форума .. някой ако иска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се промени като сложи тези пружини.......по-добре ли вози колата......мисля си и аз за подобна интервенция....ако са по-твърди според мен колата ще вози по-добре или?сподели,ако можеш,колега какви са ти наблюденията

ами вдигна се колата .. и стана маалко по "люлееща се" .. проблема го реших с новички Монро-Рефлекс .. които силно препоръчвам на всеки .. аз съм с такива на всичките си коли /и 3-те бр./

П.С. .. даже бях пуснал обява за старите амортисьори тук във форума .. някой ако иска

:smt017 благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile004

другия път ще те повозя.....до сега съм ти го спестявал,за да не се чувстваш кофти в твоята после

Aз теб и Искренчо докато ви чакам да ме повозите ще се пенсионирам! smile091

Определението ти "ОПАСНО НЕСТАБИЛНА" е непрофесионално изказване от твоя страна!Да наистина вози твърдо,визирам 17-ките най-вече.

 

П>С>Нека PRO и Косата кажат дали е "ОПАСНО НЕСТАБИЛНА" при стъпката която и дадох като идвахме на срещата във Варна, за да не закъснеем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.