Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте ,фенове!


Recommended Posts

Нов съм във форума въпреки че първият досег ми беше с ШКОДА през далечната 1980 после през 1993 и сега отново,но вече със върховния модел smile152 Май не мога да кача снимките smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай,пич,имаме нужда от свежи попълнения.Прочети правилата за качване на снимки и добре дошъл! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, подскажете къде е този линк "фото галария". Лаик съм и неразбирам много от компютри! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен, колега, добре дошъл сред сектантите. smile027 За момента фотогалерията не е активна, но можеш да качиш снимките на някой сайт, примерно http://www.snimka.bg и да дадеш линк от албума тук. Ако срещаш трудности - свиркай, ще помагаме. Иначе - честито ти придобивка, много да те радва, само на хубави места с хубави хора около теб да те вози, в сервиз да не влиза, катаджия да не я спира и никви ядове да нямаш с нея.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!!!

Прочети правилата за постване на снимки (за размера) и опитай така:

post-1302-138453280476_thumb.jpg

1 - браузваш от компютъра и си избираш снимка

2 - качваш я

post-1302-13845328052_thumb.jpg

3 - позиционираш курсора в полето, в което пишеш и натискаш бутона "сложи вътре"

post-1302-138453280524_thumb.jpg

 

Точно по този начин току-що качих трите снимки на части от екрана по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега разбрах smile152 едната снимка е много голяма! Но като наглася фотоапарати и сложа номерата тогава ще я има цялата smile159 smile159 smile159

post-7882-138453280939_thumb.jpg

post-7882-138453280951_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомире, колега, какъв е тоя дзвер бе? smile126

Честито, колата е 6+++, много хубави моменти с нея! smile159

Тия джантета оригинално ли си я поръча с тях, за първи път виждам такива на Супърб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните са със летните гуми ама нали не живеем в Калифорния .Иначе етого магазина autogrup-5 оод комплект с гумите ! Дали не правя реклама [-X ако е така да гоня отстъпки smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега! Честита придобивка! Личното ми мнение е, че си избрал страшен ДЗВЕР! smile027 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,според мен е важно жената и децата да ни радват а колите докато и се накефиш излиза друг модел и пак мечтииии ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако човек няма мечти, то за какво да живее smile049

 

Честита придобивка и само радости с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,да ти е честита колата!Голем дзвер,а задницата е убийствена! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едната снимка е много голяма!

Апарата не закачай. Остави си го да си снима на max резолюция. Има програмки (елементарни) за намаляване на размера

post-1302-138453280918_thumb.jpg

post-1302-138453280938_thumb.jpg

Иначе снимките аз ти ги намалих малко и вече са оправени.

Поздрави за колата. Красавица е. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрен смяташе на събора да организира състезание на Междене дизел срещу бензин..........дано да не дойде колегата smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !

Уникална е колата, удобна, голяма и комфортна, а твоята с този двигател и 4х4 е просто прекрасна.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз карам бавно и спокойно smile021 smile021 само когато ме ядоса 1/2 и на първият светофар слиза и настава голям кеф smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега smile035 Тази кола е голям самолет, а двигателя е един от най-хармоничните. Имах възможност да покарам 3,6 и това бе преломния момент за мен да харесвам толкова много тази марка автомобили smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.