Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте ,фенове!


Recommended Posts

Нископрелитащ самолет! smile035 Честита, колега, много приятни емоции зад волана, страхотен звяр е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрен смяташе на събора да организира състезание на Междене дизел срещу бензин..........дано да не дойде колегата smile091

 

Честито колега, за прекрасната придобивка!

Страхотен автомобил, със здраве и безаварийно да си го караш.

 

Защо бе, Сами?

И да дойде, какъв е проблема? Аз поне не виждам такъв!

Тъкмо ще стане по интересно, че Вурста сега събира зъбчатки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eгаааси колата.Това ми е една мечта - комби,черен,4х4,V6.Дай некоя снимка на интериора да стане оргазма пълен!Милиони безаварийни! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката. Надявам се да се видим на събора! smile027

Искрен смяташе на събора да организира състезание на Междене дизел срещу бензин..........дано да не дойде колегата smile091

Е те състезанията ще са по кубици предполагам. Той е във вашата категория smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя идеята е съвсем друга, ама Сами, пак разбрал (не разбрал) не можа да обясни като хората!

 

Нека заповяда колегата на Събора (не само да идва на пистата), за всички ще е удоволствие да докара дзвера :)

При нас не стои този въпрос на дневен ред: Да не би да вземе да дойде, случайно да ни ичекне на Междене.

 

Важно е да дойдат повече колеги, ако ще и с по 500коня да са им колите. Няма значение, масовност да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се шегувам бе Ися,зная че този суперб не е заплаха нито за мен,нито за теб.Все пак мисля,че не е достатъчно бърз стоков.Освен това аз съм казал,че тази година няма да участвам в състезанията за да дам шанс на другите колеги и по специално на тебе smile004 .Иначе извън класирането може да направя 1-2 пускания за шоуто.Само да не се изложиш на майсторското-внимавай!Влади да те накаже smile048

п.п.ай стига спам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос колега ! Напълни ми душата с тез снимки. Ама дай и някоя отвън , отвътре, отгоре, отдолу, че любопитството на всички е голямо. Ще се радваме да я изтипосаш на поляната на Сокола, да и се нарадваме. И много безаварийни километри ти пожелавам. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :smt017 това е според мене мотора за този чешки "файтон" ,яка кубатура ,бензинов без излишни "перки" 260к.с за този раб.обем не са много което значи мноооооооого км преди да свърши мотора. Да си я караш със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния Супърб (за съжаление без собственика му, че иначе нямаше как да не спра да го поздравя и да му стисна ръката) беше засечен паркиран вчера пред централата на ЛукОйл на Тодор Александров (предполагам е бил той, защото едва ли има друго такова изпълнение с такива джанти). На живо колата изглежда НЕВЕРОЯТНО, въртях се като замаян около нея, хората сигурно са се чудели какво ми има. Поздравления за прекрасния избор, Любо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникалнааааааааааааааа, евала, просто нямам думи, много е хубава колицата, много да те радва!

 

И ако не те мързи, качи още снимки, примерно на интериора? Евала, евала, браво! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да там е! Собственика не съм аз и поради тази причина няма да му купувам БЕНЗИНА иначе е голям кеф,сравнявам го с ЛЕКСУСА който седи на същото място(сега почива) smile175 . И колеги да ви кажа малко ме е страх да не взема ОСКАРИТЕ от КАТ. :smt0344 ЛЕКСУСА е 240 к.с но е опитомен това чудо тръгва някакси мудно но докато се усетиш вече си в кадър 140-160 но важното е бирата дае чешка и охладена! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iavkata утре ще те видя на камерите как си се въртял smile027 smile027

 

Викаш, да взема да се завъртя пак, а? :P Ама нещо не разбрах - защо по-горе си написал "собственикът не съм аз" - един вид колата ти е служебна? Или как да го разбирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц що и аз не карам такава кола на чужди разходи. Добър избор иначе за служебен автомобил са направили, да разчупят малко Ауди-Мерцедес-БМВ хегемонията. Пък и така като ги гледам отпред пред офиса всеки ден - все "малолитражки", под 3.0 л. животно нЕма smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.