Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде и аз да се похваля, че имам добър вкус


Recommended Posts

Здравейте.

Aаа дойде smile152 . То да не се оплаче човек smile049 . Днес ходих да я гледам в ЕТ.За съжаление снимки и първи впечатления ще мога да дам след 15 май(тогав ще е в мен колата поради лични причини)

Поздрави и благодаря за пожеланията :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Dio

    18

  • bega4kata

    5

  • 1.8 T

    5

  • Dobri

    5

Най-много писали в темата

Ееее честито. Хайде по бързо да минават тези 15 дена и да си прибираш красавицата, че и снимки да направиш :) Мъчителни ще са тези 15 дена но ще е още по сладко след това. smile159

 

Колега, честито с избора.

Вчера се прибирах от Германия,та някъде по Унгария изпреварих един БГ автовоз с шкоди(4 супърба и 2 йетита).Не обърнах внимание на цвета им ,но дано и твоито да е било там.Та може в четвъртък/петък да те зарадват от ЕТ-то.

Споко ,все ще дойде един ден!!

И да не забравиш снимчици.

 

А случайно една Синя О2 - да имаше на този автовоз ? smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Благодаря ви за добрите пожелания, да ви се връща тъпкано smile092 . Дано на никого не му се налага да чака повече от колкото се надява, че мноооооого зор се спи smile011 . Колеги искам да ви попитам по какво да позная дали има заводска аларма :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Честито първо на новия собственик!Като се намеси жена,винаги така става-удряш шестицата без да си пускал фиш! smile035 smile035 smile035

Аз реших да взема бензин Селекшън,1.8TSI 4x4 ,защото няма да карам повече от 12/15 000км на година и съм пред поръчка на чудото"Йети" smile152 .

Но като чета за разходи 10-12 и нагоре се smile150 .

Явно има и проблем с гълтането на масло????????

Моля за по-коректна информация от хора с опит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Явно колежката julia иска да ме попита за разхода на гориво при мен, е ами той е 0, защото моята сага продължава(още не съм взел автомобила).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших да взема бензин Селекшън,1.8TSI 4x4 ,защото няма да карам повече от 12/15 000км на година и съм пред поръчка на чудото"Йети" smile152 .

Но като чета за разходи 10-12 и нагоре се smile150 .

Явно има и проблем с гълтането на масло????????

Моля за по-коректна информация от хора с опит!

Браво, направила си отличен избор =D> ! Разход 10-12,че и нагоре ще имаш само, ако се възползваш от максималните възможности на колата, а те са големи . Или ако не я караш правилно, т.е. най-вече неправилно избиране превключването на скорости. Тук Йети помага с препоръки на дисплея.

Относно маслото, пак нямаш притеснения - от 26-та седмица на 2011 колите идват с подобрени в това отношение двигатели и би трябвало този проблем да го няма вече. А дори и да ти лапа до литър между смените, това едва ли ще те "събори"като разход, даже ако погледнеш от гледна точка на оптимиста, като опресняваш маслото доливайки, дори осигуряваш на мотора по-добро мазане smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Е дойде май краят на моята сага достойна за филмиране.

Ето красавицат и звяра(звярът не се вижда защото той снима)

post-7661-138453310389_thumb.jpg

post-7661-138453310395_thumb.jpg

post-7661-138453310399_thumb.jpg

post-7661-138453310403_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! В Русе май има дост Yeti-та вече...

Това дали не е следствие на пътната обстановка в района? :-k

Страхотно е Йетито, със здраве и нестихващо удоволствие да си го караш! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Най-после ! Надявам се да си повече от убеден след първите километри , че си е струвало чакането.

Абе като ти гледам снимките , май започвам и аз да ги харесвам тези Йетита.... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Благодаря за добрите пожелания. smile027

Много съм щастлив, че избрахме този автомобил. Когато го гледах на картинки не беше толкова впечатляващ на външен вид, но сега като го видях на живо ................. не знам какво да кажа нямам думи само ще ви кажа, че вечер излизам от апартамента и отивам да си го гледам, а студеният дъжда си вали върху кратуната, но нееее не ми е студено а напротив чувствам една топлина как ме залива и обгръща целия а бе както го е казал народът "по-хубаво и от секса" .................... и на другия ден хоп болееееен smile048 . Така че, бъдещи собственици бъдете внимателни с Йети. :smt017

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, много безаварийни километри ти пожелавам

 

п.с. абе да вземем да се срещаме понякога, да намерим и другите притежатели и да сформираме нещичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

п.с. абе да вземем да се срещаме понякога, да намерим и другите притежатели и да сформираме нещичко

 

Много ще съм радостен това да се случи колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. абе да вземем да се срещаме понякога, да намерим и другите притежатели и да сформираме нещичко

 

Подкрепям напълно идеята. С риск да ни обявят за отцепници smile021 , може да направим един Йети мини "Соколски Манастир", някъде в Централна България.

Мисля,че Септ. е добър месец, а дотогава да се надяваме , че ще се появят и други собственици на Йети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щте имааа...! Участвам само да докарат колата. Поръчана е ощте април.Дано да не закъснее много smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ха честито и пак добре дошъл в отбора на оженените.Не е лошо,започваш да пълнееш и спокойствие :)

хубави събития са това-поздравления и пожелание за дълъг и щастлив семеен живот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. абе да вземем да се срещаме понякога, да намерим и другите притежатели и да сформираме нещичко

 

Подкрепям напълно идеята. С риск да ни обявят за отцепници smile021 , може да направим един Йети мини "Соколски Манастир", някъде в Централна България.

Мисля,че Септ. е добър месец, а дотогава да се надяваме , че ще се появят и други собственици на Йети.

И аз подкрепям идеята,но ако дойда с октавията,гост ли ще ме водите? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-щастливия ден до сега с двете ми принцеси.

 

Честито! Снимката е уникална, много са красиви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Благодаря ви колеги за добрите пожелания.

Колега Dobri ти да не би да си бил миналата седмица на Обзор, защото видях от далеко едно Йети приличащо на твоето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.