Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде и аз да се похваля, че имам добър вкус


Recommended Posts

Здравейте.

Благодаря ви колеги за добрите пожелания.

Колега Dobri ти да не би да си бил миналата седмица на Обзор, защото видях от далеко едно Йети приличащо на твоето.

 

Здравей Dio, преди две седмици ходих до Варна, миналата седмица само до Несебър - може и да не е било моето Йети, но стават все повече :) За нашите пътища високата кола си е голямо удобство :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Dio

    18

  • bega4kata

    5

  • 1.8 T

    5

  • Dobri

    5

Най-много писали в темата

И аз подкрепям идеята,но ако дойда с октавията,гост ли ще ме водите? smile001

 

Ти ела , пък ще уточним статута ти на място , току виж си станал почетен гост smile092 ....А, и да не забравиш да доведеш човека с Поло GTI ,че да му се накараме дружно за избора \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

[quote name="micyri

И аз подкрепям идеята' date='но ако дойда с октавията,гост ли ще ме водите? smile001[/quote]

 

Е то е ясно- ще черпиш

 

Да напълно си прав.

Ще трябва да направим среща, само още малко шкодолюбци с добър вкус да се похвалят с придобивките си за да станем повече, че като дойдат и тези с октавийте да смогнем да им усвоим почерпката :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-щастливия ден до сега с двете ми принцеси.

 

Много подобни щастливи моменти с любимите Кола ,

е.... и жена , разбира се smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.