Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият имидж на шкода - също и логото.


shaft

Recommended Posts

Погледнете:

 

http://www.skoda-auto.bg/

 

На мен логото ми харесва, странно е и ме кефи :)

 

Поздрави

post-5293-138453287632_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко само, че няма да/едвали ще го бъде :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Изпревари ме :D

 

Жалко само, че няма да/едвали ще го бъде :)

 

Точно това би трябвало да го бъде или нещо което се върти около него, понеже с този модел показват новата линия, лице или вид на марката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук май има малко повече снимки на Vision D. Пише, че "D"-то трябвало да значи "Design". Малко тъпо име за концептуален шоу автомобил, но айде... Като дизайн колата ми харесва горе - долу, но общо взето не е нищо впечатляващо, от което да ти увисне ченето, няма го ефекта "уау". Но идеята на дизайна е добра, харесва ми насоката. И много се радвам, че няма нищо общо с настоящата визия на колите. Освеженото лого е супер! Харесва ми новият шрифт, новата визия на сайта... Абе засега добре. Да видим какво ще се получи.

И не на последно място - много ме радва, че концепта не е с LED циганийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много стилен концепт с прекрасна предница и задница smile035

 

Има си и хром около решетката, суперрр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брутална е! Без рамки на вратите, 20' цолови джанти, изчистен дизайн и още куп неща... smile126 smile126 Интересно ми е дали това ще прилича на новата Octavia или Fabia?! :)

 

Уникална е! smile152

post-1063-138453287665_thumb.jpg

post-1063-138453287667_thumb.jpg

post-1063-138453287669_thumb.jpg

post-1063-138453287672_thumb.jpg

post-1063-138453287674_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак пък брутална... Не е кой знае колко иновативна като дизайн. Но за Skoda е крачка напред, определено. Според мен рамките на вратите ще се появят (за съжаление) в серийната версия. Иначе на мен малко ми напомня Fabia I (която харесвам), особено ако я гледам централно отзад. По някои неща ми напомня и на Audi Quattro Concept.

 

Мисля си, че можеше да е малко по - ниска, нали е концепт все пак:

_200_4d6c989d64ff7.jpg

 

Емблемата изглежда като стъклена на тази снимка:

_810_4d6c98a01cfbe.jpg

 

Джантите са хубави, особено с безцветна емблема:

sk85_4d6c98a5bb343.jpg

 

Също си мисля, че от този прототип може да се получи едно страхотно, ново Garde. :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда вътре като пипнеш с мръсни ръце и приключваш със салона :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали това е New small family car , който Skoda щеше да показва?
И аз се зачудих същото. Мислех си, че ще покажат някаква бъзикня от сорта на VW Up, което засега не се случва, надявам се и да не се случи.

Тук има снимка от щанда на концерна VW - Audi - нови мини коли няма (засега).

Това пък са два интересни прототипа на VW, които не са лоши, особено двувратото купенце, което ме подсеща, че и за Skoda имаше слух, че ще представят купе, но...

А дизайна на това Audi според мен е уникално, уникално добър. Рядко седан ми харсева толкова много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали това е New small family car , който Skoda щеше да показва?

 

Според мене, да. Имаше няколко снимки на модела с някакви детски играчки отзад по седалките, едва ли става за бизнес автомобил с животни по седалките и вратите.

 

_012_4d6c989c29e8b.jpg

 

_014_4d6c989c91e9e.jpg

 

_015_4d6c989cb12ac.jpg

 

 

Но на мене нещо странно ми изглеждат дръжките на вратите...

 

_803_4d6c989ee9538.jpg

 

Как ще се отваря това??? Натискаш в предния й край на дръжката, за да излезе ли и тогава дърпаш?

_805_4d6c989f3c796.jpg

 

 

Иначе, като цяло, ако е в цвят зелен арктик металик - оооооо.... красавица!!!

 

Поздрави

 

ПП: Все повече, като го гледам това бяло, ми става адски лошо, като си представя как ще пипнеш с мръсна ръка или ще го докоснеш с прашен крак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много стайл излъчва колата!

Евала за разработката. Май не крачка напред, а напрово две :)

 

пп. да питам Владо Христов не записват ли за нея вече ! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

пп. да питам Владо Христов не записват ли за нея вече ! smile168

 

Rofl. То е концепт още :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесват нито логото нито емблемата, нито сайта :smt018

Концепта носи черти от Супърб 2 и няма как да не ми хареса :smt017

 

извън темата: пост 458 за мен, асоциации с една любима италианска марка... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната решетка се връща към О2 преди фейслифта. Ръбеста стои доста по-добре от заобления "лигавник" в момента на О2FL и на Superb :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше няколко снимки на модела с някакви детски играчки отзад по седалките...

 

Но на мене нещо странно ми изглеждат дръжките на вратите... Как ще се отваря това??? Натискаш в предния й край на дръжката, за да излезе ли и тогава дърпаш?

 

Все повече, като го гледам това бяло, ми става адски лошо, като си представя как ще пипнеш с мръсна ръка или ще го докоснеш с прашен крак....

Едната играчка се казва Юхо :) Другата сигурно е Ян...

А за дръжките си предположил правилно - така се отварят. Такива (като идея) са и на Skoda 1200:

 

134314335_75acd93e3c.jpg

 

За белия салон - това е шоукар, за ежедневна употреба не става, но целта е друга тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yeah, this is the new Skoda.. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydQkarVOlmw smile126

 

http://new.skoda-auto.com/COM/events/geneva_2011/Pages/home.aspx

 

Интересна информация и за новия директор на дизайнерското студио на Skoda:

 

http://www.carbodydesign.com/archive/2008/01/04-jozef-kaban-skoda-head-of-design/

 

..мисля че по-голям акъл от този трудно ще намерят =D> smile035 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайнът е отличен според мен! Ако отпуснат едни 10-15 санта отзад би станала чудна в моите очи. Но иначе определно мисля, че носи гените на новите модели (след придобиването от VW) и същевременно ги извеждат на нови висоти! Доволен съм! Браво! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пуснат този модел без съществени промени ,това значи да застрелят скучния откъм визия ГОУФ от упор smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.