Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият имидж на шкода - също и логото.


shaft

Recommended Posts

Страхотно клипче, напълни ми душата! Тоя пич е голяма работа!

Дано му дадат свобода на действие и ще направи чудеса! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо е уникална, но за съжаления няма да излезе в този вид на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо му нЕма на бЕлото! Моята каква експлоатация и налагам в момента ... гащеризони, материали, лайсни.... само да можеше да говори милата ... не помня от кога не съм я мил. А малкия отзад рита с крачета ... ама с един парцал и всичко е на 6. Даже и след прахосмукачка нещата стават поне на 4.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе. Защо е на ски количката? Иначе като я видях се сетих, че е време да пуснат и кабрио чехите. smile021

Все още чакаме "купе". :-k

И ако спазят традицията да го кръстят Рапид, ще е върха! smile152

 

Рапид 1938г. /има и с 2 врати, но не намерих хубава снимка/

post-4842-138453287716_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Garde ми звучи по - добре :)

Традицията Роска, традицията. От време оно имат двуврати Рапиди със спортен характер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За доста голямо мое съжаление на живо концепцията поне на мен ми изглежда някак... постна. Дизайнът е стилен сам по себе си, изчистен, с прави линии, без излишни детайли, само че крайният резултат залита в една друга крайност - колата изглежда ПРЕКАЛЕНО опростена, без в това да се крие някакъв вид гениално нововъведение. Въпрос на вкус естествено, но мен лично студията по-скоро ме разочарова. По-важното е разбира се каква част от нея и по какъв начин ще може да се види при бъдещите нови модели. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vision D ме радва с това, че има правилни пропорции. На Superb и Yeti детайлите са красиви и изпипани, а в цялостния силует нещо липсва точно заради пропорциите. Иначе ми прилича малко на форд фокус и рено меган, формата е много практична и компактна. Отпред е някакси чепата като новия пасат. Както и да изглежда, ще се продава добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп оп \:D/

 

Ако това излезе на пазара, мисля, че ще е поредния хит на марката! Пропорциите са ИДЕАЛНИ, според мен! Дано стигне в този вид до пазара! Тогава ще има само \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отстрани прилича на А4 2003 фейслифт купето. Много красиво и стилно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

http://www.autoblog.com/photos/skoda-mi ... furt-2011/

Новият модел ще се казва - Skoda Mission L Rapid (L значи лимузина),a ориентировъчната му цена ще е около 13000евра. Инфото ми е от Ауто Билд, брой 264, 29 септември.

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми харесва със завръщането на ръбатите форми, само предната решетка нещо ме дразни :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми харесва със завръщането на ръбатите форми, само предната решетка нещо ме дразни :-k

Определено, и аз мисля че емблемата трябва да е в решетката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.