Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

И ние минахме оттам, ама с колелата. Един тираджия сменяше гума. Кога ще е следващата среща? s_flag

Добре де, как може да минеш покрай нас и да не се обадиш?! smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

Бат Маринеее, кога ще запознаем заралийката и чирпанлийката да пострижем заедно. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се и една бивша софиянка и много се кефя как е лъсната smile027

 

Радваше се на интерес. Пък и вече с чистак нов антифриз. smile168

Ама то новия собственик не пише и трябва някой модератор да му друпне ушетата... smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro-120L
колега разбрах за срещата , но жената ми беше приготвила куп задачи и нямаше как да дойда. За следващия път ще гледам да съм налиния
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro-120L
колега разбрах за срещата , но жената ми беше приготвила куп задачи и нямаше как да дойда. За следващия път ще гледам да съм налиния

ОК.

Видях стикера на задното стъкло и си викам- това е наш човек. Иначе беше дръпнал след светофара по баира на моста на Марица. Много върви Фелицията =D> Не мога да те стигна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,то се знае отдавна,че тез Фелиции(1,3МПИ) са нископрелитащи самолети. ;) Само един автомобил може да ги накаже - Тойота Корола 1.3 16V 80 коня,1996г. с пловдивска регистрация smile004 Нея не можах да догоня. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,то се знае отдавна,че тез Фелиции(1,3МПИ) са нископрелитащи самолети. ;) Само един автомобил може да ги накаже - Тойота Корола 1.3 16V 80 коня,1996г. с пловдивска регистрация smile004 ...

Ми аз бях с нея. В началото малко подцених ситуацията :lol:

 

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-вероятно няма да мога да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... никой за седмична сбирка не дойде днес, поне имаше 1 фен с бмв да прави шоу. евала, съфорумци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе каде отде тоа с пиербурга бе?я доидаме с машинката да стрижимо,он го не ма да го

.... стрижимо. smile091 s_flag

тука е тука е ама имаше много работа минлата неделя и неможах да дойда само кажи кога и ще та острижа... smile091 по бъзрзата процедура smile117

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не виждам защо се сърдиш при условие, че повечето ти писахме, че днес няма да можем да присъстваме.

Второ темата е Месечни среща а не седмични. Не всеки може да ходи на стадиона всяка седмица.

Трето миналата седмица се организирахме тъй като имаше голямо желание да се запознаем, а так и не дойде.

 

Не ти се карам не ме разбирай погрешно, но незнам защо си така възмотен че нямаше никой там.

 

А що се отнася до това какво са правили колегите от БМВ форума, повярвай ми не е нищо сравнение с това което правят тези от Шкода, Лада и Москвич. Има теми във форума можеш да поразгледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясен /lent/ от Стара Загора ни вдигна по тревога днес към обяд. За нула време долетя с неговия бял нископрелитащ самолет до Пв. Трябваше да почетем госта. Събрахме се набързо и направихме една импровизирана среща. А и Марин Шкодов намаза, щото Ясен даде "едно рамо" за чистачките ;)

Никой не се сети да снима :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясен /lent/ от Стара Загора ни вдигна по тревога днес към обяд. За нула време долетя с неговия бял нископрелитащ самолет до Пв. Трябваше да почетем госта. Събрахме се набързо и направихме една импровизирана среща. А и Марин Шкодов намаза, щото Ясен даде "едно рамо" за чистачките ;)

Никой не се сети да снима :oops:

 

Бях приготвил апарата,обаче го забравих вкъщи пред компютъра :D Късмет smile049 Добра срещичка се получи,по-нататък живот и здраве може да ви навестим повечко хора.Сега мога да съм спокоен,че още една задномоторна шкода ще стриже наред с работещи чистачки :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Момчета днес ще има ли среща ?

Утре в 14ч. имаме среща на стадиона с някои колеги от "Класиккар Бг."

Няма да е лошо да направим една съвместна среща. Всеки шкодаджия е добре дошъл. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се прибера от село на време ще мина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко хора ще са там :)

Това е добър въпрос.

Малко, ама качествени. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.