Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

Хубаво де и това ме устройва :)

Само 1 последно въпросче..

Каде точно да дойда :)

гребната база паркинга отзад дето се събират италианките ?

Срещата е на паркинга на стадион "Пловдив" страната откъм жп. линията. В ляво има автомивка и барче до входа й. Там се събираме.

Оглеждай се за бяло Пежо 504. Колегата е предупреден и ще те посрещне.

Весели празници! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

  • 2 седмици по-късно...
Например!? :smt030

Не се прави на луд :lol:

 

Може, да, една среща да заформим тази неделя 14ч. на стадиона. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе,ако си купя предно моторна Шкода,и съм от Пловдив значи ще мога да ходя до марс и после да падам от там? Суперрр :smt004 ,значи трябва да е комби нали да си свалям и марсианци.Е гаъи кефа. s_flag Еи патолог че,марш в неделя на стадиона че ще те стрижа за 2012 smile091 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко шкоди ще има ? :D

Страхотен въпрос smile035

 

Аз ще съм без Шкода, приема ли се? Само не ме карайте да черпя, заради това! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти само аз и Марин ли ще сме със шкоди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти само аз и Марин ли ще сме със шкоди?

 

 

хахах ако не съм отишъл да и правя обслужване Масло/Верига/гарнитури/ и аз ще дойда барем тоз де иска стрижиии за 2012 да му покажа как се прави. smile117 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме блазни мисълта да дойда с 1 кило вино и 10 кюфтета,ама не ми се ходи пеша.

Ще те върна... smile126

По- важното е да го докараш! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile056 и аз да дойда след доста време пасивност......

 

ама нямам стикер smile049 :) smile027 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее щом ще има вино и вълча трева ат зарана съм там.А ония за 2012 ще го стрижнем щом му е марак на сърце smile091 s_flag стига си измися бе вериги,белезници,гарнитури предястия и десерти.Аре ела да те цъкна па посли оди у джендем тепе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее щом ще има вино и вълча трева ат зарана съм там.А ония за 2012 ще го стрижнем щом му е марак на сърце smile091 s_flag стига си измися бе вериги,белезници,гарнитури предястия и десерти.Аре ела да те цъкна па посли оди у джендем тепе.

Маринка пак ти се размина стриженето утре ще хода до софия тай че ще мина през софйската среща поне и автоматично отпадам за пловдивската.

изобщо не се оправдавам за веригата и маслото щях неска да ги сменяме с Ников обаче е болен и се отлага докато се оправи.

 

ОБЕЩАВАМ ПРЕД ВСИЧКИ че или на следващата среща или по рано но СТРИЖЕНЕ за 2012 ще има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За днес ли е срещата 08.01.12г??? Понеже съм свободен и отдавна не съм идвал , мисля да Ви навестя. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се искаше да се видим, но днес по обяд имаше за празнуване рожден ден на една колежка на Mirolo, която случайно ми е и роднина. :P

Дано скоро се съберем smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна среща се получи! Събрахме се на стадиона, след това отседнахме в едно кръчме, камината гори, сладки приказки, майтапи - много задушевна атмосфера! smile027

 

За доброто настроение допринесоха: mecho_klecho, anastas, driver, otgorata, Mirolo, Peter_B, marin skodov, patologa_ds, minimalizum

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.