Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

Здравейте колеги, някой да има желание да кара абитюрент ? Не сте ме виждали наоколо, защото нямам шкодичка ( карам лада ). Видях, че тука има повече класики реставрирани и за това пиша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове дайте да се видим в неделя 15:00 на стадиона, защото нищо не се разбрахме миналата седмица.

Да направим един бърз стадион ма тоя път да говорим за събора а не за всичко друго.

 

Здравейте колеги, някой да има желание да кара абитюрент ? Не сте ме виждали наоколо, защото нямам шкодичка ( карам лада ). Видях, че тука има повече класики реставрирани и за това пиша :)

 

Моите са кенеф нестават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове дайте да се видим в неделя 15:00 на стадиона, защото нищо не се разбрахме миналата седмица.

Да направим един бърз стадион ма тоя път да говорим за събора а не за всичко друго.

Дадено :smt017

 

Здравейте колеги, някой да има желание да кара абитюрент ? Не сте ме виждали наоколо, защото нямам шкодичка ( карам лада ). Видях, че тука има повече класики реставрирани и за това пиша :)

Здравей,

Малко ми е неудобно да пречисля моята кола към класиките. smile009 А и нямам желание. Съжалявам

 

Весело изкарване на бала! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги отдавна не сме се събирали мисля че е време да се видим, само незнам кога и къде че в тази жега изобщо нестава на стадиона. Давайте предложения. Или рано сутринта трябва да правим срещата или в някой подземен паркинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея за среща. Забравихме се! В неделя на Пампорово 12ч. Там е хлад. ;)

Предлагам в неделя на стадиона в 09:30 /за поспаланковците - в 10:00ч./ s_flag

п.п. ще почерпя по едно мааалко шоколадче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mммм, и мен заинтригувахте ... :) Само да има басейнче ... :smt030

 

пампорово е това за което знаем или нещо philibarsko ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея за среща. Забравихме се! В неделя на Пампорово 12ч. Там е хлад. ;)

Предлагам в неделя на стадиона в 09:30 /за поспаланковците - в 10:00ч./ s_flag

п.п. ще почерпя по едно мааалко шоколадче :)

 

Жорка, а един сбор на Атолука да им спретнеме на колегите от ПД и околията, а? Ко ша каеш? Аз съм там събота и неделя. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, а един сбор на Атолука да им спретнеме на колегите от ПД и околията, а? Ко ша каеш? Аз съм там събота и неделя. smile027

Съжалявам Ице, не мога. Оставам в жегите :mrgreen:

Там е супер! Весело изкарване! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да исе съберем на стадиона а после може да отскочим до Яамахата, малко по на сянка, че на стадиона ще изпукаме от жега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неденя на Розовски вриз има съборче аз съм там ! поне неделята на 30км е от Пловдив ако се чудите ко да правите има кебапчета бири хладец и така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там определено е гъзария. Само дето е на 50км. Ма ме зарибяваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Утре /29.07./ в 10ч. с някои хора сме на кафето пред стадиона. Който иска и може, да идва. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва да разглобявам един климатик но ако свърша по навреме ще мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре /29.07./ в 10ч. с някои хора сме на кафето пред стадиона. Който иска и може, да идва. s_flag

 

Да взема да дойда ли!? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Скоро не съм ходил на събиранията, но ако не са се променили нещата - на заведението до автомивката пред главния вход на стадион "Пловдив".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да там е.

 

Аз за сега не мога да дойда преди 12:00, приятна среща на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направим един стадион в събота преди обед?! :smt030

 

Утре в 09:30ч. пред стадион "Пловдив"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.