Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2011


icemana

Recommended Posts

много харесвам феновете на другите отбори, те винаги палят свещ нещо да се случи на Хамилтън а не гледат представянето на невероятните им пилоти. особно оня, дето само карнавал му е в главата smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • icemana

    24

  • The Best Forman

    21

  • iavkata

    20

Най-много писали в темата

много харесвам феновете на другите отбори, те винаги палят свещ нещо да се случи на Хамилтън а не гледат представянето на невероятните им пилоти. особно оня, дето само карнавал му е в главата smile021

 

Объркал си се - палят свещ всеки път когато Хамилтън не изхвърли някой от пистата... Ама рядко стигат до палене напоследък smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи , за да ти покажа двойния стандарт , който прилагате ти и всички останали смятащи Хамилтън за маймуната слязла от клона ще ти дам следния пример с хипотетичен инцидент и хипотетичен пилот - за пилот в болида на Заубер ще сложим Сашко (maxrpm) , на когото предварително се извинявам , но като гледам по - горе му даваш съвети за шофиране и винаги си предубеден към неговите способности , а в болида на МакЛарън може да сложим което и да е камикадзе от сегашните пилоти и в ситуацията от неделя кой би посочил за виновен за инцидента ?

Моита памет вече е окъсняла (сигурно е от ЕГН -то) и не виждам друго освен коментарите на ония компетентните да са породили това отношение , а Фетел и таз и миналата година ми прилича на блондинката в една ракета с куче , дето и викали "храни кучето и не пипай нищо" ... лично аз не разбрах какво им пречеше на лешперите в РедБул да пуснат Уебър да спечели - имат си и точки за титлата на конструкторите , а при пилотите и да спре да кара Фетел пак ще спечели smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, но няма как да се съглася с теб. Обърни внимание, че в последните няколко състезание не се минава без инцидент с участието на Хамилтън. Спор няма, че кара. Спор няма, че има хъс. Но, поне за мен, спор няма и че аршина е двоен. За доказателство инцидента с Кобаяши. Хамилтън се размина без наказание при положение, че дори самия той (не го повярвах!) си призна, че е затворил завоя. И къде му е наказанието? При разменени пилоти (т.е. Хамилтън на мястото на Кобаяши) дали Кобаяши щеше да бъде наказан? BTW странно съвпадение, но съдя на състезанието е бил Менсъл - британец ... Дали би си позволил да накаже Хамилтън? Аз лично на негово място дори не бих си го помислил smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а когато Фетел направи така че Бътън да не завърши (пак на Спа, ама 2010та) какво беше наказанието ? минаване през бокса... иеее колко са строги

какво беше наказанието за Маса, когато удари Хамилтън (3 старта преди края на сезона, на Фуджи) ?

какво беше наказанието пак на Фетел в Турция, когато показа талант и лиши Ред Бул от двойна победа ?

какво беше накзанаието когато същото това дете чудо ръкомахаше с ръце, минавайки Drive-Through и крещеше по радиото ама аз с какво съм виновен, тия нещо бъркат.

тогава не чух да са казали на Майлендър "фетел ис фастър ден ю"

имаше ли наказания за всеобщата забава в първата обиколка на Белгийската Гран При 2009та ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи първото нещо , което забелязах , а и онез двамата потвърдиха - активиране на ДРС - аз лично до сега не съм виждал изпреварена кола веднага да активира ДРС -а , второто кой е с предимство при избор на треакторията - по - бързия или по - наглия и трето - с какви аргументи разполага камикадзето с тоз избушен Заубер ?

Маневрата на Хамилтън започна когато беше една дължина пред Заубера и не я промени до инцидента т.е. Кобаяши би следвало да е видял и да е взел мерки ... в такива случаи опитните пилоти излизат леко от пистата без да причинят инцидент ( е историята помни и други , които направо избиват зъбите на съотборника )

В тоз случай според мен на японеца трябваше да бъде отнет лиценза , макар че до сега такъв прецедент няма и трябва да се кръсти , че не го извадиха от състезание и пак благодарение на онзи комисар ;)

 

П.П. Според мен вие сте си нарочили Хамилтън , па той нека обяснява , че няма сестра :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилника е ясен - длъжен си да оставиш място. А Хамилтън тръшна вратата (т.е. опита се). А щом и самия той си го призна, значи нещата са били толкова очеизвадни, че само кьорав не го е видял smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DRS-a е едно от най-малоумните неща случвали се на формула 1 някога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилника е ясен - длъжен си да оставиш място. А Хамилтън тръшна вратата (т.е. опита се). А щом и самия той си го призна, значи нещата са били толкова очеизвадни, че само кьорав не го е видял smile049

В правилника пише ли нещо , че е задължителни си изпразниш батерията на КЕРС -а и да отвориш ДРС -а след като са те изпреварили ?

Или май и ти четеш тоз правилник както дявола евангелито ... ако има от къде дръпни си един запис и гледай , че тоя малоумник направо си се забоде в него като Хил в Шумахер на Монца ( не помня коя година беше ) докато обикаляха един друг самурай - Окио Катаяма ... а защо си е признал нещо , в което не съм убеден , че има вина - ами сети се колко възможности за оказване на натиск има във ФИА (не случайно неофициалното име е маФИА) , отделно той има какво да губи , а оня малоумник , на който катастрофи от тоз род не са му за сефте - няма smile049

 

Понеже последния час се мъча да намеря клипче или запис и намирам само надпис "клипа е свален" или "няма достъп" се питам защо ли :-k

 

Боре , тия глупости да натоварят болид с батерий при положение , че години на ред ги олекотяват и да ги направят като самолети с тия елерони го направиха от зор , щото преди години се събираха по 300 - 400 000 души , а сега като видят 100 и се радват като цигане в сладкарница ... а трибуните на пистата , на която се очакваше най - голяма посещаемост (Китай) ги ползват за комунистическа пропаганда smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино състезание. Пилето пак беше на ръба (дори след него smile049 ), но изпоти тъмно зеления повече от достатъчно smile045

 

Браво на Фетел. Браво и на Бътън. Алонсо също сътвори чудо, имайки предвид техниката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста скучно според мен състезание. Единственото, което много ми хареса и където имаше тръпка в продължение на има-няма 20 обиколки, беше битката Хамилтън - Шумахер. Малшанс за Петров и Розберг още в първия завой, щяха да направят състезанието доста по-интересно според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

битката Хамилтън - Шумахер

По - скоро открит урок на тема как се пази позиция , ама тия другите има бая ляб да ядадт дорде стигнат Шумахер :mrgreen: ... вярно , че с това всичко интересно приключи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a бътън за 800 метра им показа и на двамата как се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a бътън за 800 метра им показа и на двамата как се прави

Абе гумите и на двамата вече си бяха заминали в борбата. Бътън беше запазил неговите и това му помогна. Шумахер влезе в бокса в същата обиколка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Атанас Марков: "Нико Розберг се появи изненадващо отдясно като маршрутка на столичен булевард..." smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия тоя Нико беше изхвърлен от пистата от едно от Фераритата, ама карай ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скучно състезание за туристи пенсионери ... от цялата какфония става ясно само , че няма значение Хамилтън отпред ли е или отзад все е виновен , а на тъпия мексиканец требва да му скъсат мастър лиценза публично ... най - смешен ми беше коментара , че Бътън показал как цяло състезание трябва да се атакува ... ми той се събуди 5 обиколки преди края когато Фетел върна газта smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога си мисля,че коментират по инерция без въобще да се съсредоточават върху случващото се на пистата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поредният бисер на Атанас Марков: "Естествено Бътън води пред тях, не много пред тях, но все пак пред тях". Тоя човек се чудя какво прави там изобщо, изреченията му са толкова нелепи и несвързани, че чак дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният бисер на Атанас Марков: "Естествено Бътън води пред тях, не много пред тях, но все пак пред тях". Тоя човек се чудя какво прави там изобщо, изреченията му са толкова нелепи и несвързани, че чак дразни.

 

"Нико Розберг си припомни планът барбароса. БЛИЦКРИГ!!!!!!" днес явно са на нови стимуланти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.