Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2011


icemana

Recommended Posts

Абе надали Бърни му печели рекорден брой първи места в квалификациите! В момента Фетел и бикчето са най-добрата комбинация. Напомнят ми на времето на Шумахер в Бенетон-Форд.

 

Коментаторите - за пореден път без коментар smile045 А състезанието беше скука. Нещо тая писта ми е скучничка :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • icemana

    24

  • The Best Forman

    21

  • iavkata

    20

Най-много писали в темата

Поредно състезание, което нашите "фамозни" коментатори проспаха.

И аз си отспах хубаво някъде от средата до към финала :lol: Най-интересното в този старт тепърва предстои да се случи - резултатът от експертизата за гръмналата само след 2 завоя гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Официално: Ледения се завръща във Формула 1

Ха дано стане малко по-интересно и вълнуващо, 6 световни шампиони ше гледаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кими се завръща!!!

smile152 smile126 \:D/

Дано и Роберт се възстанови навреме и ще се получи чудесен тандем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, аз пък чух, че щях да ходи в Уилямс... но където и да иде извън топ тимовете според мен ще последва съдбата на Шуми. Въпреки всичко ще бъде приятно да го гледаме, при всеки случай повече отколкото във ВРЦ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

финландец при руснак.... лотус трябва да се подсигурят с някой водка спонсор, иначе няма да им смогнат smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

финландец при руснак.... лотус трябва да се подсигурят с някой водка спонсор, иначе няма да им смогнат smile091
Ти вярваш ли, че абсолютно първото нещо, което си помислих, като разбрах, че подписва с Лотус Рено е какви зверски напивания ще има, с повод или без. smile001 smile091 Иначе вероятно наистина ще последва съдбата на Пилето, но какво пък толкоз - Пилето и в средата на колоната пак ми е интересно да го гледам в битки с Розберг, Петров, Ди Реста или Кобаяши. Така че дори и да не се бори за първите места, пак ще е интересно да го гледаме Ледения, па макар и в средата на колоната
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

финландец при руснак.... лотус трябва да се подсигурят с някой водка спонсор, иначе няма да им смогнат smile091

Значи ще са идеалният екип, в който цари взаимно уважение между пилотие - "Тьi уважаеш меня, Кими? - Да, Витя!" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.