Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2011


icemana

Recommended Posts

Поредният бисер на Атанас Марков: "Естествено Бътън води пред тях, не много пред тях, но все пак пред тях". Тоя човек се чудя какво прави там изобщо, изреченията му са толкова нелепи и несвързани, че чак дразни.

 

"Нико Розберг си припомни планът барбароса. БЛИЦКРИГ!!!!!!" днес явно са на нови стимуланти

Да, това също беше много силно включване! Накрая имаше и нещо от сорта на "в бокса бяха забравили затворен единият от дефлекторите му и в резултат ЕКИПЪТ му прегря". Имаше и още, но не успях да ги запомня всичките. И не ми е ясно защо трябва да вика. Виж, Георги Иванов говори далеч по-спокойно и умерено и няма такива изцепки. Траян Сарафов и Емилиян Стойков също коментираха по-добре от Атанас Марков, не знам защо го сложиха точно него.

 

Иначе честито на новият стар световен шампион, а поне според мен, като изключим поредната "закачка" между Хамилтън и Маса, като и старта, когато Фетел избута Бътън в тревата, нямаше кой знае колко интересни моменти в това състезание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    26

  • icemana

    24

  • The Best Forman

    21

  • iavkata

    20

Най-много писали в темата

Това състезание ли е ?Файтонджии..

Добре , че съм го пропуснал значи да не се ядосвам само .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най ме кефи как все едно коментират по спомен или по това което най-много им се иска да се е случило

Буеми отпадна защото не му бяха завили гайката а не защото гумата се е извадила от джантата, както коментатора мечтаеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сезонът очаквано завърши предсрочно в Япония, честито и от мен на Фетел и Редбул - кой каквото ще да казва, такава убедителна титла няма как да е случайна. А колкото до поредната груба селска проява от "вундеркиндчето" на старта срещу Бътън - отначало се вбесих, но в края вече се радвах, че стюардите не го наказаха, а оставиха това да направи самия потърпевш. Не знам и дали към края Фетъл върна газта, или просто си пролича класата на истинските пилоти и отбори..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментаторите предлагам да ги оставам без коментар smile091

 

Относно състезанието - скука. И в цялата скука и спокойствие неусетно Пилето мина пред Маса. Не му оставаше кой знае колко да настигне и Хамилтън. За съжаление колата все още не позволява чудеса smile049 Но пък се вижда трайно подобрение и няма да се учудя, ако в някое от оставащите състезание видим Мерцедес на 4-5то място, а защо не и на подиум :-k Примерно на една нова писта като Индия ...

 

@Krankenstein, Фетел нямаше причина да се бори с Алонсо, камо ли с Бътън. Особено при положение, че Бътън води. Едно отпадане отлага всичко с цяла седмица, а не се знае на следващата как ще се развият събитията. Спомни си скандала когато Бръмбочело пусна Шуми - целта беше да се вземе титлата колкото може по-рано, без значение, че тя на практика вече е спечелена! Същото е и тук. Заради няколко точки не си заслужаваше да се рискува smile049 Еле пък срещу Алонсо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто си пролича класата на истинските пилоти и отбори..

 

Какви истински отбори??? Тия дето швепсаджиите ги бият като маче у дерек вече 2 години??? smile091

 

В авто-мото спорта на 4 колела в момента има един истински отбор и той пройзвежда безалкохолни напитки.

 

В същия тоя спорт в момента има няколко истински пилота и всичките се казват Себастиян (Льоб, Ожие и Фетел) smile091

 

Адски се кефя като швепсаджиите мачкат "истинските' отбори. Аман от клиширани традиции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам и дали към края Фетъл върна газта, или просто си пролича класата на истинските пилоти и отбори..

Ако не беше сейфтикара не знам как Алонсо щеше да навакса 5 сек. изоставане от Фетел.

Иначе честито на Фетел,просто ги смачка тази година.И заслугата си е негова,защото вижте Уебър със същата кола къде е в класирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фетел,просто ги смачка тази година.И заслугата си е негова

Всъщност най-голямата заслуга е на Ейдриян Нюи , както и в Уилямс така и в Ред Бул прави кола , с която всеки да спечели титла , а Марк Уебър просто не получи необходимото рамо от отбора , защото всички се бяха заровили под титлата на Фетел ... още на Спа титлата при конструкторите беше тяхна , а върху Фетел трябваше да падне фадрома за да изгуби титлата при пилотите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто си пролича класата на истинските пилоти и отбори..

 

Какви истински отбори??? Тия дето швепсаджиите ги бият като маче у дерек вече 2 години??? smile091

 

В авто-мото спорта на 4 колела в момента има един истински отбор и той пройзвежда безалкохолни напитки.

Имах предвид точно отборната работа, особено в бокса - Фетел загуби 1 и 2-рата позиция именно след смените, иначе надали щяха да го изпреварят на пистата, макар че и консервната му кутия не успя да натрупа особена преднина пред Мак-овете, демек и силите на техниката вече са почти изравнени. А догодина всичко може и да е различно, спомнете си феномена Браун GP... Иначе Гената е много прав за Нюи, но все пак само 1 човек не прави отбор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както забелязахте през целия сезон се правеха промени в правилата и кой реагира най-бързо и с най-добри резултати - Ейдриян Нюи , защото е инженер №1 и за това Фетел сега е с титла , ако имаше проблемите на Ферари и Мерцедес просто не ми се мисли как щеше да се представи тоз технически инвалид ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не пропуснем поредната изцепка на хулигана Хамилтън, .....не му е там мястото на тоя "келеш" и комплексар.

Хамилтън ще се пенсионира в Макларън, защото е тяхно отроче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, ако до година-две не им спечели поне още една титла, ще го пенсионират предсрочно и ще залезе постепенно в някой второразреден или опашкарски тим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ей, веднъж Хамилтън да участва в инцидент, за който няма никаква вина - доживяхме! Иначе каненето на гост в студиото не само, че не е добра идея, но да не кажа, че е катастрофална - пълен хаос се получава в и без това недотам качествения (особено от страна на Атанас Марков) коментар... Иначе моите уважения към Владо Илиев, а колко си приличат с Митко, не е истина!

 

Г. Иванов: Интересна позиция на камерата. Сега на някой от по-бързите завои ще видите натоварването върху вратните мускули на Себастиян Фетел... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изключително тъпо състезание. на тилке трябва да му отрежат и двете ръце, че да престане да прави такива бездарни писти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно че коментаторите са пълна боза, как можаха неска да поканят някакъв пенсионер да фъфли там, и да разправя кой пилот карал по бърЖе и кой още по бърЖе......отплесват се в приказки за Лили Иванова, Стефка Костадинова, на 10 минути са говори 3-4 за състезанието в момента......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментаторите догодина може да са други....оставете ги тях....

По-важно е, че формулата не е така интересна, както преди години..

Там, ако не променят нещата.....направо ще си залезе..

въпреки, че много промени правиха...ефект няма..

..

Просто, липсва формулата от ерата на Пилето.

Не заради него....но, тогава беше друго - и на квалификациите, на старта, задминавания - луда работа....финала върховен...

Сега - файтонджийска работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш заради Пилето си беше интереса. Ако се замислиш последните му години си бяха с новите правила и коли изпреварвания почти нямаше. Борба почти никаква, всичко се решаваше тактически. И въпреки всичко се тълпяха хората да я гледат. А сега е много по оспорвана (изключваме тази година :) ), има поне 5 претендента за титлата и въпреки всичко.... скука.

 

Аз имам теория по въпроса и май съм я споделял тука - хората са стадни животни и имат нужда от лидери, идоли и прочие. Докато във формулата има изявен шампион, който да "мачка" другите - ще е се гледа. Стадото си сака водач. Така е с всичко, не само със спорта. Колкото и да говорим за конкуренции, свободно съревнование и честна борба - вътрешно човека си има нужда от някой пред който да се smile126

 

Това е. Чиста психология. Ако Фетел ги смачка и следващата година така безцеремонно интереса на масовия зрител ще се върне. Иначе не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, решаваше се тактически ... преди да забранят дозареждането ](*,) Сега тактиката е да влезна в тази или следващата обиколка. В най-добрия случай ще спечеля 3 сек smile049 А Шумахер беше пилот който можеше да изпълни всяка тактика. Сега това му качество помага за спечелването на 2-3 места, преди години даваше преднина от 15+ секунди ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поредно състезание, което нашите "фамозни" коментатори проспаха.

От 36-та до 55-та обиколка никой от тримата не разбра че Уебър излезе с меките гуми и трябва да влиза пак, въпреки че режисьора непрекъснато следеше ту Уебър ту Бътън и нарастващата разлика между тях.

Не се усетиха и от подсказката от радиото на Уебър,когато му казаха да не се притеснява за Маса(защо ли му го казват след като разликата между тях е 30 сек.???)

Както казва ГАЦО БАЦОВ-"Тия не знаят колко уши имат на главата"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , че бе Пламен Кралев , инак ич нямаше да са в час smile091

Още по - смешно ми стана като им каза , че е фен на Хамилтън , а върха на сладоледа бе , когато Фетел гръмна гумата и те чакаха с нетърпение повторението да почнат да плюят "манго" , ама smile045 нъц той немал нищо общо ... абе весело състезание .

 

П.П. След приятелската прегръдка с Бърни ми стана ясно що Фетел стана за втори път шампион ... за около 20 години гледане на Ф1 сефте видя големото шеф да бърше носа на некой гризнал техническото дърво smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.