Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia 1.3 GLX пълна инжекция-два сериозни проблема


balistk92

Recommended Posts

На моята след година и нещо главоболия и смяна на какво ли не (вкл. всичко, което сте изброили в темата) се оказа, че е от дюзата на моноинжекцията. Провери и нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята след година и нещо главоболия и смяна на какво ли не (вкл. всичко, което сте изброили в темата) се оказа, че е от дюзата на моноинжекцията. Провери и нея!

Ти имаш една, но на колегата са четири дюзи smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,купих датчик!Обаче е жълт!Но всички главоболия изчезнаха! smile152 Благодаря много на отзовалите се.Днес я покарах доста,чак ме изуми.Не бях свикнал да карам безпроблемно..Благодаря ви искрено отново!Особенно на Sevi79.Длъжник съм ти! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.