Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Румстър 1.6TDI-CR


Recommended Posts

Реших да не пиша нова тема а да ви питам дали някой е чувал в Шкода дали правят чип тунинг , така да се каже фабрично, защото ми казаха , че братлетата в Ауди си го имали като услуга. А иначе така или иначе ще го изпъна малко моя мотор, рано или късно. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да се направя на не разбрал и да скокна до Ауди , най-много да ме smile150

А защо не скокнеш до морето? smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да се направя на не разбрал и да скокна до Ауди , най-много да ме smile150

А защо не скокнеш до морето? smile021

Щото е още рано за тоя двигател. Или поне през октомври беше - като отворих дума на Сами, ми каза, че ще трябва да се почака още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе рано , не разбирам и съм лаик но как да е рано като разлика между модела с 105к и 90к е никаква по агрегата (както казват спецовете) а само софтуерно , нещо в :D ВИНДОУСА, когато се обаждах на един спец тука от форума ми каза с две думи че софтуера си бил бая скъп и трябвало да се посъберат желаещи та да ни го разхвърли иначе трябвало да го купи само за мен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече съм си го купил.....още преди няколко месеца :D

ама не софтуера,ами хардуера и софтуера за да се тегли и пише от едц17

Но,има и друг мнооого важен фактор!!! Трябва да се чете и учи доста ,за да можеш да правиш едц17.Едва ли се броят на пръстите на едната ми ръка,хората ,които могат да ги правят в България.Правят се,но за да се направят както трябва-"маниашката",много трябва да знаеш и да си имал безсънни нощи в учене на карти и стойностите им.Естествено трябва и да имаш ИЗТОЧНИК-ИЗВОР ОТ КОЙТО ДА ЧЕРПИШ.Аз имам .....и безсънни нощи също имам.....ама то си е зарибявка да ви кажа и не се оплаквам много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече съм си го купил.....още преди няколко месеца :D

ама не софтуера,ами хардуера и софтуера за да се тегли и пише от едц17

Но,има и друг мнооого важен фактор!!! Трябва да се чете и учи доста ,за да можеш да правиш едц17.Едва ли се броят на пръстите на едната ми ръка,хората ,които могат да ги правят в България.Правят се,но за да се направят както трябва-"маниашката",много трябва да знаеш и да си имал безсънни нощи в учене на карти и стойностите им.Естествено трябва и да имаш ИЗТОЧНИК-ИЗВОР ОТ КОЙТО ДА ЧЕРПИШ.Аз имам .....и безсънни нощи също имам.....ама то си е зарибявка да ви кажа и не се оплаквам много :D

Напълно те разбирам , вярвай ми , ако мога да помогна по някакъв начин съм готов да го направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така разбрах че тоя контенинтал бърка работата, но като изпълнение се надяваме, че е по-добро , искренно се надявам "Бягащия" :) колега или друг някой скоро да намери ключа за кутията на Пандора . Маркетинговата политика на вносителите на автомобили е просто ориентирана 100% към нашите парички , което е нормално ,но пък и аз поне ми се иска да съм и максимално доволен . smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще стане с времето,няма страшно.....

за доста симоси вече са "разкрити"...,че този ли :D

пример

post-2454-138453445991_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че реших за сега ще скоча на 1800лв за Щайнвегер въпроса ми е дали да пазарувам от представителя в БГ или директно. Тоест има ли значение , разбира се .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай само да не ти увеличават налягането в рейла!!Питай,важно е,да нямаш проблеми после с дюзите.

На СR са доста натоварени и без друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Преимущества на STEINBAUER увеличената мощност:

 

Допълнителна електроника - изцяло собствена разработка на STEINBAUER!

 

Без промяна на налягането на турбината и в шината при Common-Rail системите!"

Пък да видим , най много да си купя поредната скъпа кутийка smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Преимущества на STEINBAUER увеличената мощност:

 

Допълнителна електроника - изцяло собствена разработка на STEINBAUER!

 

Без промяна на налягането на турбината и в шината при Common-Rail системите!"

Пък да видим , най много да си купя поредната скъпа кутийка smile152

без промяна в налягането на турбината-НЕ Е ДОБРЕ ХИЧ!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без промяна на налягането на турбината и в шината при Common-Rail системите!"

 

Кой ще обясни на един лаик как при същото гориво и същия въздух ще стане номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.