Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз чакам Румстер


Recommended Posts

Тук де, ама в София и чакаме да и сложат газовата и да и намерят автовоз да я докара до Пловдив. Това нещо от 2 седмици откакто се обади дилъра. Дълга и широка. Някои хора още не знаят, че 10 Ноември мина преди 22 години. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук де, ама в София и чакаме да и сложат газовата и да и намерят автовоз да я докара до Пловдив. Това нещо от 2 седмици откакто се обади дилъра. Дълга и широка. Някои хора още не знаят, че 10 Ноември мина преди 22 години. smile049

Така е ,но явно се завръща 10 ноември! smile150 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дочаках и аз, от вчера карам Шкода, ми какво да кажа, вие си знаете, колата е smile152 , снимки скоро.

Честито!Много да те слуша и много безаварийни километри да и навъртиш!

 

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Румстер по-добър от Е клас не съществува.

 

А това в каква връзка? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече навъртях 600км , Първите впечетления не са страхотни .

Возията като цяло не е нещо особенно да не кажа нищо особено , друса си ....

Разхода на нафта на този 1,6 за сега е доста прехвален ,но както казват приятели (за да ме успокоят) нова е все още ще видим . Но това 4,1 извън града е ХИМЕРА. При супер леко каране и при фикс идея да докажеш че може , би трябвало да стане, но без изпреварване и задължително да използваш спусканията. Както и да е колата е супер за тия пари просто е най-доброто, и все пак и аз съм Българин и все търся косури така че като се замисля е СУПЕР. Много по-широка и комфортна е от колкото изглежда, а вярвайте ми аз съм голям човек и се качвам от Мерцедес Е класа и мисля че е супер . Смело напред колега и се въоръжи с търпение smile152 smile152 smile152

 

Ето в тази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено е ламя поне в градски условия 70-80 км градско и околовръстно малко на София 7.0 нафта,,,,не знам що за смотан шофьор съм ,ноще ида да я видят 'специалистите' в ЕТ

 

 

gogata - МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ, ЧОВЕК, ВМЕСТО "НОВО МНЕНИЕ" СЪМ НАТИСНАЛ "РЕДАКТИРАЙ"...ЯВНО СПЯ ОЩЕ! ИЗВИНЯВАЙ! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.