Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

термостат фелиция???


chif

Recommended Posts

Добре де сипвате прахчета разни из водната инсталация, но сигурни ли сте че отиват само там където трябва?

Как ще обясните на алуминия да не се лепи по помпата или по термостата например - той не е от най-послушните май? :lol:

И когато се стигне до неизбежното отваряне на мотора, ще смените всичко, а?

Тея бози си струват, ако ще закрепят колата колкото да я продадете - иначе да си правите сами мръсно...............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7-8 г. съм карал Опели а на тях проблема им е гарнитурата,но вместо да давам пари на измислени монтьори дето не шлайфат глава и ти я слагат пак и ти викат че са го правили,почнах да сипвам квото ми кажат и експерементирам :D ,кво ми пука за някав таралясник,та от всичко съм пробвал дето се сетите,но след 2-3 мес. пак тръгва теч или дига налягане,но от алумин. прах кара г. и нагоре без странични ефекти,НО никога не сипвам цяло шише,като текне сипвам другата половина,досега ни помпи,ни нищо, не се е преебавало,може да е късмет не споря :D

Мнението си е мое и никой не ангажирам с него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ce8861931b45babe.JPG

 

Това показва уреда като загрее,загрява за нула време и заковава там,на надолнище пак седи там,значи термостата работи а в задръстване само малко да шавне на горе и включва перката, но що е там стрелката :?:

Колата е Форман 1,3

 

Мислех си дали тая стойност дето показва стрелката не се дължи на датчика дето е отвън над термостата :?: какво мислите колеги.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.