Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

 

Определено това е най-слабата им песен. :lol: Язък за благотворното влияние на бате Венци в тая група... Светльо е олицетворението на думата простак и няма сила на Земята, която да го промени. За съжаление.

 

Та, по темата. OK Go! е група, която винаги ми е правила силно впечатление. Не толкова с музиката, колкото с клиповете към песните си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Светльо е олицетворението на думата простак и няма сила на Земята, която да го промени. За съжаление.

 

Просто не знаеш колко грешиш - Светльо е невероятен човек - това което пее, няма нищо общо с това което е на живо, когато не е на сцена. Имах възможност да говоря с него на 12-ти Юни в Сливен, на Републиканското по карате - точен, засмян, умерени лафове и нито една простотия. Да не говорим с какво уважение го гледаха и съдиите на първенството, и всичките му ученици, все пак е преподавател по бойни изкуства - от дечица на 5 г. до хитреци в 5-ти клас.

 

Извинявам се за спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не знаеш колко грешиш - Светльо е невероятен човек - това което пее, няма нищо общо с това което е на живо, когато не е на сцена. Имах възможност да говоря с него на 13-ти Юни в Сливен, на Републиканското по карате - точен, засмян, умерени лафове и нито една простотия. Да не говорим с какво уважение го гледаха и съдиите на първенството, и всичките му ученици, все пак е преподавател по бойни изкуства - от дечица на 5 г. до хитреци в 5-ти клас.

Извинявам се за спама.

 

Това вече е новина за мен. Признавам, че последната ми комуникация с него беше преди няколко години, но колкото и пъти да съм говорила с него - след това съм се чувствала все едно не съм се къпала с месеци... Да не говорим, че заради една моя статия в известен сайт звъня лично да прави проблеми и да се прави на шефче. Ако се е променил - браво, но не го вярвам... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Просто не знаеш колко грешиш - Светльо е невероятен човек - това което пее, няма нищо общо с това което е на живо, когато не е на сцена. Имах възможност да говоря с него на 13-ти Юни в Сливен, на Републиканското по карате - точен, засмян, умерени лафове и нито една простотия. Да не говорим с какво уважение го гледаха и съдиите на първенството, и всичките му ученици, все пак е преподавател по бойни изкуства - от дечица на 5 г. до хитреци в 5-ти клас.

 

Извинявам се за спама.

 

Потвърждавам. Изключително готин човек е Светльо и доста интелегентен, противно на факта, на какъв простак се прави smile049. Запознах се с него на премиерата на последия филм на Пламен Масларов (лека му пръст) и доста успяхме да си пообщуваме през въпросната вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Явно нещо генерално му се е случило в живота...

 

Мож пък най-накрая да е попаднал на точната жена и тя да го е вкарала в правия път, де да знайш. :mrgreen: На младини кой не е вършил поразии. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за феновете на чичо (дядо?!) Робърт Плант:

http://www.youtube.com/watch?v=-LREVZSIcL8

 

първия сингъл от предстоящия албум с новата (старата) банда smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият сингъл от бъдещия албум на Tarja - What Lies Beneath :smt033

Tarja - I Feel Immortal

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:4bbad2d1

поздрав за всички съфорумци- само незнаех дали песента да я кача в раздел "смях в залата" или тука- ама на които му харесва алал да му е, весела е песента ! :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, нещо горе-долу същото, но малко по-натуралистично. :)

Акага и Братя Мангасарян - Спомен за руската зима

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че бачкат за конкуренцията от FIAT, може да го преглътнем само защото са

Както и новата реклама на Пунто Ево.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече прилича на реклама на ФИАТ, но пък ме подсети за две много добри песни

 

 

и

 

Faithless Feat Estelle - Why Go

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички,които карат 120L smile092 :Dhttp://vbox7.com/play:8c98f52c

п.п. А тази,за шофюрите на Favorit :smt032 http://vbox7.com/play:82ba0629

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тва просто кърти мифки smile091 smile091 smile091. Песента,ако може да се нарече песен, май е по-подходяща за темата "смях в залата", почудих се къде и е мястото :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тва просто кърти мифки smile091 smile091 smile091. Песента,ако може да се нарече песен, май е по-подходяща за темата "смях в залата", почудих се къде и е мястото :-k

 

Мелодията на припева не е ли кавър на Ace of base /all that she wants/ или само така ми се струва щот съм прост? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.