Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

И аз да се отчета с един "Нощен блок" :smt033

Върха са! Много ги слушам тези! Мерси! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да сменим леко рефрена с една доста млада банда. Нещо като новите Bangles, само дето са продуцирани от Марк Ронсън. :D

 

Слънчев ден на всички!

 

 

Ето още малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаааааз до тенекето \:D/ The Prodigy - Speedway (Theme from Fastlane)

 

п.п... и още нещо в чест на снощния концерт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, за малко да забравим, че първата им цигулка е толкова красива.

 

Понеже преди малко изгледах 20 пъти новия клип на Travis McCoy и много му се радвах не успях да се сдържа и да не ви го спамна и на вас.

 

Travis McCoy - We'll Be Alright (главния рефрен е от

1995 г.)

 

А после, на който му се занимава може да си припомни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динке, специален поздрав, че най- после си смени аватара! =D>

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето пак един "Нощен блок", фина селекция (слуша се на ТЪМНО и в пълен ПОКОЙ)

Mariah Carey & Luther Vandross - Endless Love

Crystal Bernard & Peter Cetera - Forever Tonight

Лека нощ! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, за малко да забравим, че първата им цигулка е толкова красива.
...ама вероятно почитателка на Сафо, като знам наклонностите на групата :)

 

А сега за навлизане в работен режим малко чешки метъл - да, има и такова жАУотно! специално тази група я слушам още от края на 80-те /имам я на винил/

/в превод IRON MAIDEN :) /

... и любимото ми по ред причини

 

p.s.

ето и саунтрака на един стар филм, в който главните герои рокери караха мотори Ява... и една Шкода 110R

откога го търсех това smile126 но не мога да си спомня името на филма - малък съм бил...

А това специално за Мишо спирта

/пием с любофф smile027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се чуди как звучи песен на Iron Maiden изпълнена на арфа :mrgreen:. Аз лично се кефя smile049

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се чуди как звучи песен на Iron Maiden изпълнена на арфа :mrgreen:. Аз лично се кефя smile049

 

 

След

нищо не би ме учудило - дом-диби, дом диби, дом-диби... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това беше много подъл удар под кръста!

 

МУ ХА ХА ХА ХА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МУ ХА ХА ХА ХА

 

Сега три дни няма да мога да спя и ще се ровя в разни дебели книги, за да си върна за хвърлената ръкавица! Внимавай, защото аз не помня нищо, но си записвам всичко и зная къде да го търся! smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се чуди как звучи песен на Iron Maiden изпълнена на арфа :mrgreen:. Аз лично се кефя smile049

 

 

След

нищо не би ме учудило - дом-диби, дом диби, дом-диби... :)

 

Е, Van Canto звучат дооста по-хард(и по-добре) отколкото Орфей с арфата smile091.

 

Още нещо с тяхно участие - Tarja ft. Van Canto - Anteroom Of Death

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия заплахи че няма да мога да спя от страх тая нощ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема се превърна малко в мерене, кой ще намери по-нестандартна песен и кой колко "класик" е в неговата категория. (като гледам, големи поздрави за маса и тн се навъдиха)

 

 

ЗАТОВА: Аз пък ще пусна съвсем нормална и изкъртваща песен- ЗА ПОЗДРАВ подходяща!

 

http://vbox7.com/play:df2be284

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема се превърна малко в мерене, кой ще намери по-нестандартна песен и кой колко "класик" е в неговата категория. (като гледам, големи поздрави за маса и тн се навъдиха)

ЗАТОВА: Аз пък ще пусна съвсем нормална и изкъртваща песен- ЗА ПОЗДРАВ подходяща!

 

http://vbox7.com/play:df2be284

 

Не се засягай. Никой не може да познава всичката музика на света, но ако я обичаш - ще се интересуваш от нея. Някои се интересуват повече, други по-малко. Никой с никого не си мери патетата. Ако имаш нещо против някоя конкретна песен - кажи. Но аз в последните десетина страници на темата до сега не съм видяла лоша песен.

 

До сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

До сега...

smile091 smile091 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, извинете ме, че навлязах в дебрите на дълбоко индивидуалата ви тема и изказах мнение, че и пуснах линк с песен, оскверних ви свещените 10 страници!!!

 

Няма я емотиконката дето повръщаше .... то сигурно колегите затова не пишат....

 

(че затова имаше одрязани кабели на събора,щото видиш ли някой трябваше да си начеше крастата- после що нямало хора на поляната )

 

Да не остана пак разбран погрешно (въпреки, че не си спомням някой да съм питал за мнение) , аз уважавам на всеки стила и вкус за музика които слуша, за разлика.......... и не деля хората на сини/червени, метали , рейвъри, грънч, чалгари и тн.......

 

Може да не ми отговаряте (пак казвам, не си спомням да съм питал) и да си продължите темичката след невежото ми вмешателсто!!!

 

:smt030

 

smile021 http://vbox7.com/play:df2be284 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, извинете ме, че навлязах в дебрите на дълбоко индивидуалата ви тема и изказах мнение, че и пуснах линк с песен, оскверних ви свещените 10 страници!!!

Няма я емотиконката дето повръщаше .... то сигурно колегите затова не пишат....

(че затова имаше одрязани кабели на събора,щото видиш ли някой трябваше да си начеше крастата- после що нямало хора на поляната )

Да не остана пак разбран погрешно (въпреки, че не си спомням някой да съм питал за мнение) , аз уважавам на всеки стила и вкус за музика които слуша, за разлика.......... и не деля хората на сини/червени, метали , рейвъри, грънч, чалгари и тн.......

Може да не ми отговаряте (пак казвам, не си спомням да съм питал) и да си продължите темичката след невежото ми вмешателсто!!!

:smt030

Защо се държиш като ощипана мома на мейданя? Защото в последните 10 страници никой не пусна сръбско или чалга или защото няма "Music for the Masses"?

За събора разбрах, че е имало изключително голямо множество от хора, които са искали чалга. Сигурно, ако и аз бях дошла - и яз щях да искам чалга, ама нямаше да знам, че е така.

 

Да се върна на темата:

 

За любителите на ширпотребата и разпродажбите на маркови парцалки - един бац' Милко, за да им кротне кръвта, че иначе ще си причинят страдания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 smile091 smile091

Мен ли ме е хванала склерозата.... или написах 2пъти- не си спомням да съм питал някого за мнение??? Странно!

1

Да не остана пак разбран погрешно (въпреки, че не си спомням някой да съм питал за мнение)

2

Може да не ми отговаряте (пак казвам, не си спомням да съм питал)

 

(Ъъъъъъ, как се казваше онази песен на бацето дето играе в Комиците..................... smile152)

 

:smt030

 

http://vbox7.com/play:df2be284

 

(мнението ми съдържало прекалено много усмивки и хиления.....добре де, ще гъ съкратя малко)

(Добре де, добре, няма да пиша повече. Приятни .....как пееха Скорпиънс, кви найтс бяха....да добяват и бляяяк към тях с любимата музика, към която пак казвам(както казва баце Любо Пенев) нямам нищо против)

 

 

 

Нищо лично.... ама чакай да си по преместя в другия крачол!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 smile091 smile091

Мен ли ме е хванала склерозата, или написах 2пъти- не си спомням да съм питал някого за мнение??? Странно!

(Ъъъъъъ, как се казваше онази песен на бацето дето играе в Комиците..................... smile152)

:smt030

http://vbox7.com/play:df2be284

(мнението ми съдържало прекалено много усмивки и хиления.....добре де, ще гъ съкратя малко)

(Добре де, добре де, няма да пиша повече, приятни .....как пееха Скорпиънс, кви найтс бяха....да добяват и бляяк къ тях с любимата музика, към която пак казвам(както казва баце Любо Пенев) нямам нищо против)

 

По всичко личи, че имаш проблеми с паметта, след като пускаш една и съща песен 3 пъти. Имаш и сериозни проблеми с правописа, но това е поправимо, за разлика от проблемите на ментално ниво.

 

Нищо лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.