Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Поздравявам всички "братя по оръжие" :) с това бавно и меланхолично парче на големия брадър , каращ голяма кола, решетката на която е досущ като на Шкода :) :

http://www.youtube.com/watch?v=9XVVZPef ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....
Pink Floyd - Another Brick In The Wall......

Крисито, що не слушаш моите поздрави? Същото парче го пуснах скоро, но е на предишната страница.

 

 

Съжалявам не съм обърнала внимание пропуснала съм smile049 Вече ще ги слушам ;) :smt017

Поздрав със стария Phil Collins страхотен барабанист

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bowie + Gilmour = една от най-великите песни евър:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко нова продукция от старите кучета:

http://www.youtube.com/watch?v=vUyMpBCmjww - Mark Knopfler - Privateering (вече излезна)

- Bob Dylan - Temperst (илиза следващия понеделник)

http://www.youtube.com/watch?v=OUPqbvzSies - ZZ Top - La Futura (и той в понеделник)

 

както и Алвин Лий, той също се е постарал с новата тава smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mark Knopfler ще има концерт в зала 1 НДК на 29.04.13г. Билетите ще са в продажба от 10.09.12г.

 

- Sting
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bowie + Gilmour = една от най-великите песни евър:............

След малко ще ви представя и оригиналното изпълнение и неговия автор. Виновник за това е Roger Waters, който днес става на 69г.

Да му е честито и да продължава да ни радва със своите изпълнения и творчество! Неизчерпаема енергия има този човек smile126

post-4842-138453412454_thumb.jpgpost-4842-138453412515_thumb.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В цялата Стена само Hey You и Comfortably Numb са със споделено авторство между сърдитите старчета Гилмор и Уотърс. Солото което Гилмор винаги свири е почти 3 мин по-дълго от албумното такова но е отпаднало при мастерирането на албума и затова е само лайв.

 

ето едно фамозно изпълнение от Уотърс и Брайън Адамс в Берлин 90та:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поздравче с единия от хедлайнерите на Sofia Rocks 2013 smile035 - Rammstein - Keine Lust . Пък като нищо да се окаже, че втория хедлайнер са

, smile126 smile126 както ще е на Download Festival догодина.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравче с единия от хедлайнерите на Sofia Rocks 2013 smile035 - Rammstein - Keine Lust . Пък като нищо да се окаже, че втория хедлайнер са
, smile126 smile126 както ще е на Download Festival догодина.

 

За Мейдън съм ЗА да дойдат, ама Рамщайн не ме влекат нещо. Лично мнение да не се разбира като начало за спор smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един поздрав с

. И аз ще се радвам да дойдат. smile035

За Рамщайн със смесени чувства, мога да ги гледам, а мога и да не ги. Ама пък не може да им се отрече, че правят шоу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един поздрав с
. И аз ще се радвам да дойдат. smile035

За Рамщайн със смесени чувства, мога да ги гледам, а мога и да не ги. Ама пък не може да им се отрече, че правят шоу.

 

Спор няма, че правят шоу но веднъж ги гледах и ми стига. Мейдън все още не съм ги гледал а ми се иска да ги видя, че вече навъртат годинки та да не вземат да се гътат един по един smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.