Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Едни изпълнители, които особено ценя. Нека парчето е поздрав за всички меломани тук:

 

 

Стария протяжен Джеф и мъничката, но много талантлива Тал:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятните му тембър и чувство имат редки аналози!

 

 

Възможно е да поствам слушани тук ноти, но ... обикновено красивите неща всеки от нас е склонен да повтори - като ... в живота:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже днес е международния ден на музиката, а аз съм силно зависима от нея, реших да ви поздравя.....

Динке, и аз да не знам какъв ден е днес.... :oops:

 

Решил съм да те поздравя с едно изпълнение на дъщеря ми, при завършването на пловдивското музикално у-ще.

Концерт на абитуриентите с пловдивска филхармония в "Концертна зала"

Записа е любителски и е старичък, качеството е зле, но нищо :)

 

1/2

2/2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 smile126 smile126 smile126 ...друго не мога да кажа. Да просперира и да покорява нови върхове , Жоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динке, и аз да не знам какъв ден е днес.... :oops:

 

Решил съм да те поздравя с едно изпълнение на дъщеря ми, при завършването на пловдивското музикално у-ще.

Концерт на абитуриентите с пловдивска филхармония в "Концертна зала"

Записа е любителски и е старичък, качеството е зле, но нищо :)

 

1/2

2/2

 

Рахманинов! При това само на 17! Жоро, след като преди 3 години дъщеря ти е свирила така, не мога дори да си представя как свири днес! Желая от все сърце да е здрава и това, което е дала за класическата музика да й се върне многократно, защото, сигурна съм, жертвите никак не са били малко! Поклон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 ...друго не мога да кажа. Да просперира и да покорява нови върхове , Жоро!

Благодаря Кире! =D>

 

Рахманинов! При това само на 17! Жоро, след като преди 3 години дъщеря ти е свирила така, не мога дори да си представя как свири днес! Желая от все сърце да е здрава и това, което е дала за класическата музика да й се върне многократно, защото, сигурна съм, жертвите никак не са били малко! Поклон!

Динке, благодаря ти за добрите думи! :smt017

Абсолютно наясно си с нещата. Досега абитуриент от пловдивското музикално у-ще не се е престрашил да свири третата част на този концерт.

Дъщерята свири от 5 годишна. От 6 е в Музикалното. Има желание, никой не е карал на сила. В момента учи в чужбина.

 

На следващата среща, като се видим, ще си говорим за музика, а не за Шкоди :)

 

Поздрав с Toni Braxton. Надявам се да ти хареса :smt033

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав и от мен с малко класика!

http://www.youtube.com/watch?v=aigKivQ0mgM&feature=related

Жоро, дъщеря ти свири прекрасно, личи си таланта! smile126

 

П.П. Аз завърших музикалното през 2005-та с инструмента от линка горе. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващата среща, като се видим, ще си говорим за музика, а не за Шкоди :)

 

Съгласна, но аз съм голям музикален лаик. Честно. А и с музиката е въпрос на вкус. А моя е меко казано извратен по ред причини. :)

 

И като стана дума за вкус... @fulcrum

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна, но аз съм голям музикален лаик. Честно. А и с музиката е въпрос на вкус. А моя е меко казано извратен по ред причини. :)

 

И като стана дума за вкус... @fulcrum

 

Бива , бива =D> smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... аз съм голям музикален лаик. Честно....

Аз също не съм кой знае какво :) Ше се разберем

 

...А и с музиката е въпрос на вкус. А моя е меко казано извратен по ред причини. :)...

Е това вече е неразгадаемо. Едва ли някога ще уцеля поздрава. Сега, както никога съм затруднен в избора си на песен. Затова поздравявам всички фенове на ФСБ с едно изпълнение от концерта им в Пловдив.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, поздравления! =D> Дъщеря ти е много талантлива, само успехи ѝ пожелавам занапред!

 

Омагьосват ме струнните инструменти.

 

И един поздрав за мен си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мъничка" авто закачка http://vbox7.com/play:9d8abf60 - за всички, които с удоволствие си спомнят Георги Минчев и ..... smile027

Втората е любимата ми българска песен http://vbox7.com/play:8b145377&al=2&vid=1503975 - за всички, които са имали честта да познават Дими от "Сленг" и/или са се кефили на неговата музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..................................................................................
..................................................................................

Сърдечно ви благодаря! Трогнат съм от вниманието smile126

За ценителите на класическото изкуство, още един специален поздрав :)

п.п. Да, това наистина ще е последно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ценителите на класическото изкуство, още един специален поздрав :)

Прекрасно изпълнение! =D>

 

smile035
Благодаря , и от мен!

Нов албум , якооо както винаги.....! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=7BrEs6KkZnI

Това е от КОНЦЕРТЪТ. smile035 smile126 Поздрав фенове (съжалявам за качеството, ама поне е ИСТИНСКО)

М/у другото Жорка (със закъснение и приятелска завист) - =D> щерка ти е страхотна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Give me fuel, give me fire...........

http://vbox7.com/play:00b707ce - и там бях smile035 и беше smile035 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за Mishelle (Юли, smile027 !) и всички останали, които малко или много се кефят на Nightwish. smile035

 

Ще се огранича до най-честия коментар, който циркулира из интернет последните дни, свързан с тази банда: "Welcome back, Nightwish!" smile126
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за всички фенове с още парещия сингъл на Стоунс

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.