Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

За да не каже Жоро (Joro120L), че софиянци нямаме вкус и слушаме стойностна музика само като изкукаме:

http://vbox7.com/play:d950d403da

Това е 3в1 Жоре - страхотна песен, невероятно изпълнение и прекрасна певачица. И като бонус - пловдивчанка е ;)

Поздрави приятелю smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не каже Жоро (Joro120L), че софиянци нямаме вкус и слушаме стойностна музика само като изкукаме:.........................

Ааааа, моля ти се. Не съм казал такова нещо. Не всички софиянци. Ти и Цецо :)

Благодаря за поздрава! Талантлива е. Щом е от Пловдив, няма начин просто smile035

 

Поздрав за всички софиянци с твоя любимец/когато си изкукал/ Бари Уайт, когото и аз много харесвам smile126

 

поздрави smile027

 

http://www.youtube.com/watch?v=0TR2eujqk4U

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен за всички smile035, любители на турските сериали. smile048 smile035

 

http://www.youtube.com/watch?v=Y7m1AksgupA&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за всички фенове с още парещия сингъл на Стоунс

 

 

Боре, специално за теб една от песните на Баба Сюкси, към която прояви интерес на НИМ в неделя. Целият албум е доста силен, но тази песен ми е под кожата. Siouxsie - Into A Swan

 

А сега, за да докажа за пореден път на Гогата, че имам доста извратен вкус към музиката ще ви разкрия една тайна. От много време се каня да освежа малко традиционното звучене в колата и от доста време исках да набутам ъндърграунд от Балканите. Новите попълнения в плейлистата ми са следните:

 

от Босна и Херцеговина!

 

от Молдова. Тези момчета имат завидна дискография и много ме е яд, че ги открих преди около година. Вече са със сериозен актив към зимната ми плейлиста.

 

или една пухкава румънка в Германия. (да си призная, тя ми е в плеъра от доста време и нямам никакви намерения да я махам скоро от там)

 

И понеже съм на Балканска вълна нямаше как да не включа и едни момчета израсли много далеч от Балканите, но незнайно как - много близки по душевност с нас.

 

Balkan Beat Box Момчетата, които почетоха и родния ни фолклор с песента с противоречивото заглавие

. Но песента, която искам да ви представя е от последния им албум, който скоро лично ще ни изсвирят в София. Лично според мен той е доста силен, но
. За сега.

 

И да, няма да спра с издирването на яки и не-много-популярни банди от Балканите. Ако някой има идеи за подобни неща - ще се радвам да сподели! Само моля ви не ми пробутвайте комерсиалките от Kultur Shock, че малко са ми позьорчета. Пред тях дори и румънците

са ми по-симпатични.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега, за да докажа за пореден път на Гогата, че имам доста извратен вкус към музиката...

 

А, Вещичще, с нищо ни мой ма изненада вече. Поне така си мисля. :lol:

 

 

 

За да не е съвсем спам, поздрав с новата песен на Светльо Хиподилски. Хем и тематично за днешния празник: smile001

:smt033
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мисля, че е подходящо за бурята в САЩ (стига да си на завет)

smile049

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

► 3:43► 3:43

 

 

Megadeth - This was my life - YouTube

 

Добре се връзва с класиките в мойта плейлиста smile035 smile048 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- понеже всички Крисита, които познавам слушат такива =D>

 

Е аз слушам всичко попринцип макар , че точно "Bad romance " не ми е много по вкуса , но тази версия която си пуснал не е толкова лоша всъщност smile004

Ето и от мен още две песнички от филмите Brigada и Bumer smile049

 

http://www.youtube.com/watch?v=FSH0LqMN ... ure=fvwrel

smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен нещо по-хард
smile035

 

nice,

 

Stratovarius (1994) Dreamspace 08 - Dreamspace

 

Megadeth - Symphony Of Destruction - YouTube

 

..айде още две в плейлистата от мен :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И едно "гавърче", коет' ме кефи :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е ден на национален траур, вие се разцепихте от поздрави, като никой път досега :(

 

Боре =D>

 

http://www.radiotangra.com/read.php?id=20769

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е ден на национален траур, вие се разцепихте от поздрави, като никой път досега :(

 

 

 

Жоре, ден на траур е, но не мисля че забележката ти е на място, все пак не се веселим на концерт на площад "Батемберг"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.