Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Нова вокалистка ли имат? Защото след Таря спрях да ги слушам въобще, точно защото вокалистката не ме кефеше :) Преди и сега ги слушам само с Таря (Таря FTW!).

 

Поздрави

 

ПП: И от мен нещо свежо:

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова имат, да. Справя се повече от перфектно. Върна NW отново в любимите ми групи ;).

https://youtu.be/JYjIlHWBAVo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Влади. Реших да се самопоздравя с тази песен. Много е подходяща за моят случай. Много истински текст на Недялко Йорданов. Искрено бих се зарадвал, ако някой ме беше поздравил с нея. Но е малко рисковано, нали, да не би пък да се обидя нещо. :boast:

Живота лети, майтап няма.

 

Аз ще те поздравя с това, дано ти хареса.

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ................................

 

https://youtu.be/X3C7whG0__k

 

"Е това е! Това е беее!!!!" Както казва Миташки във филма Оркестър без име :)

 

Натан Ийст. /спирам се на него, щото тук е център на внимание/..... Даже ако забеляза, участва и като гост музикант /клипа по-горе с Ърт...../то си е цял концерт на Дейвид Фостър.

Реших да пусна нещо по-необичайно. Гледам си разни такива изпълнения на известни песни. Този Валтер Кабас мисля е добър. Може да го поразгледаш.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прегледах няколко негови видеа, доста приятен басист :)

 

 

"Е това е! Това е беее!!!!" Както казва Миташки във филма Оркестър без име :)

 

 

:doubleup:

 

 

 

Натан Ийст. /спирам се на него, щото тук е център на внимание/..... Даже ако забеляза, участва и като гост музикант /клипа по-горе с Ърт...../то си е цял концерт на Дейвид Фостър.

Сега забелязах, като го спомена :D

 

Така и така се заговорихме за него, ето как си джемят с Пол Гилбърт:

 

А ето и един поздрав за всички с едно свежо парче на една още по-свежа и малко позабравена банда :D

 

пс: Чак сега прочетох поста на колегата B L A D E и най-после успях да си постна клиповете както трябва, благодаря за което : )

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата ми нова закупена кола  беше тико. по здрав за всички фенове на марката....

 

Е, сега след това тико как да пусна Алън Парсънс...., ама ще се пробвам. Пък и вече го бях избрал преди да видя поздрава.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да отмия малко вкуса от Тико-то. Макар да са приятни автомобилчета, нали колега mRt?  :tongue_1:  :beach_2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз тотално да го залича :D

 

Влади, Какви са тези маймунски танци?! Ако искате забавата да продължи.... - Валс!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, Какви са тези маймунски танци?!

 

Това е ритуален танц за освобождаване от отрицателната енергия и събраната агресия :D

И понеже съм на тази вълна, ето още едно ритуално :banger_2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега може да си сипете едно уиски и да се разположите удобно в креслото :)

 


https://www.youtube.com/watch?v=2FDrIcWLKuA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.