Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

....

Много готино парче. Жоро, кажи някаква банда или изпълнител подобни на Jamiroquai ако знаеш? Изпитвам затруднения да си намеря някакво олдскуул функи с по-модерно звучене и без това модерно звучене да се изразява в някакъв електронен хаус бийт.

Поздрав:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам Влади. Ако знаех отдавна да съм ги пуснал. Джамирокуай са уникални. Харесвам стила им. И като не намирам подобно, си слушам стари диско фънк парчета. Стари, но златни! Мерси за поздрава. Ийгълс - нема кво да ги коментираме :banger_2:

 

поздрав

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... олдскуул функи ...

 

Функито е един много добър стил в музиката  :lol:

Явно наистина Jаmirоquai са си уникални.

Добре сте го подкарали с британски поп-рок, поздрав и за двама ви:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Влади,

 

Вини е Голем! :)

 

Джеф Бек участва в албума на Р. Уотърс "Amused to death". Неговата китара просто не може да се обърка.

п.п. щях да пускам един клип от този албум, ама е мн. тежък.

 

 


 

:cheers:

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хотел Калифорния" затвори врати....

 


http://www.standartnews.com/kultura-koncerti/_dushata_na_iygals_otletya-318763.html

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че си го пуснал в един друг форум. :D  Голям фен си на Алан Парсънс  :cheers:

Там също видях, че си пуснал и едно концертно видео на Тото с Джоузеф Уилямс и Саймън Филипс, от което всъщност разбрах, че Саймън се е махнал по-късно. Бях останал с впечатление, че не се засичат в групата двамата.  :)  Изгледах повечето видеа от въпросния концерт ( май е в Япония ) и си затвърждавам мнението, че който и барабанист да дойде в Тото, не може да замени достойно тези двама гиганти преди тях - Саймън и Джеф.

Поздрав Жоре:

 

https://www.youtube.com/watch?v=9CqAyhj7kDQ

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ти и в другия форум ли си? Старая се да не дублирам нещата там и тук, но исках да те поздравя с точно тази песен.

Според мен се чувства липсата на Джеф. Който и да дойде след него.

Кой до кога е в ТОТО вече им изгубих дирите. Много класни музиканти минаха през групата. Отиват си, връщат се.....

Този концерт в Япония е добър. Пускал съм тук клипове

 

п.п. за сведение на посрещачите - другия форум е Класиккар. ;)

 

Джефри, Джефри....мир на праха му.

 

поздрав, Влади

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ти и в другия форум ли си? 

 

Да, от сравнително скоро, но само чета.

 

...но исках да те поздравя с точно тази песен.

 

Благодаря за което. :)

 

Поздрав от мен с нещо, с което буквално израснах, а и ти ме подсети с първия си пост на тази страница. Редувах този албум с Трилър на Майкъл Джексън ( на касетки разбира се ) по цял ден като бях малък.  :D

 

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, дед Мороз - Лий Склар! :)

 Трилър си го харесвам. Той си е класика.... / в него участват музикантите от ТОТО/

аз пък, като малък слушах диско. И сега си слушам де. Старото диско 70-80те г. И Бари Уайт. Баща ми като си купи касетофона/Тошиба-моно 74г. донесен от Либия/ му дадоха и една касетка оригинална на Бари Уайт. Албума беше "Let the music play". Това беше първото нещо, което чух на касета. 

 

поздрав:

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, какъв певец беше, МакКартни звучи немощно до него, но пък парчето е готино.  :)

 

Тук е малко по-равностойно положението: 

 

 

Не съм фен на песента, но такива гласища се изявяват в него, че настръхвам :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В туй парче на сборна формация от певци на клавишните е Дейвид Пейч от ТОТО.

 

Видях Уили Нелсън и се сетих за този дует :)

 


 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.