Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Влади, спрях се на тези пет изпълнения, от които трябваше да избера едно, но не успях, защото всяко едно от тях има своите достойнства.

Затова ги пускам всичките. А, ти си харесай нещо.

 

Честит празник! С пожелание за много радост и щастие! :)

 


 

 

https://www.youtube.com/watch?v=67l31XE34aM

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=cbsKvXjGghc

 

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, благодаря ти за поздрава и пожеланията. Жив и здрав да си.  :friends:

Няма как да си харесам едно, много добре си ги уцелил всичките.  :D

 

Поздрав и от мен:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джазът /и неговите разновидности/ е най-трудния стил за свирене, след класиката. Тук си личат добрите музиканти със своите сола и импровизации.

Мерси, Влади ! Наздраве и весело празнуване :cheers:

 


Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да му е рождения ден на Фил Колинс.....

 

Утре проф. Юлиан Вучков има рожден ден. Става на 80. Какъв поздрав да му измисля..... Освен с изпълнение на Лос Хемелос ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко бири по-късно рязко обърнах посоката  :D

 

 

И професора да се чувства поздравен  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:doubleup: , ама......

 

знам, знам ;) хубави кавъри. Ама и оригинала, като си го бива...Поздрав бат Стефане

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиде си още един велик музикант. Основателят и вокалист на групата "Earth, Wind & Fire" Морис Уайт

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един час разлиствам тази тема, ми доста хубава музика сме си послушали тука  :D

Поздрав за всички с едно много прясно парче (само на 4-ри дни) на една изключително любима моя група, която е доста странна за много хора, но аз мисля, че е една от малкото гениални банди на нашето време:

 

 

А това е поздрав за Даринчето:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И варианта на Nina Simone - първият ремикс на парчето след Screamin' Jay Hawkins е страхотен! А и Annie Lennox направи страхотно изпълнение в албума Nostalgia през 2014

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......

Варианта на Ани Ленъкс не го знаех. Много приятно го е направила. И звука е жесток.  :walkman:

 

Поздрав:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав от мен за всички колеги и почитатели на спорта! Също така, по-внимателно на пътя и базаварийни километри:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.