Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За ракиите, салатите, мезетата, манджите и барбекюто


Recommended Posts

Я и аз да се вклиня с нещо бързо,лесно и вкусно,хем е предколедно,хем е Богоугодно/за постещите/........нарязвате два стръка праз на ситно,натрошавате 250-300 грама сиренце,една кофичка майонеза,малко черен пипер.........бъркате,бъркате и.......резултата е много сполучлив!!!Пробвайте,няма да съжалявате!!!Весела Коледа на всички!!!! smile027.......пуууу,забравих......и малко цедено кисело мляко smile035
Кофичка майонеза?!!! smile120 Tи така ли отслабваш?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 602
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    76

  • biser.or

    71

  • VALDO

    71

  • РусенскоВарено

    57

Най-много писали в темата

Яво прасето много бързо е свършило, след като на котките налетяхте. smile091

 

n1590006055_30051368_5239.jpg

 

Ето ги и моите прасета. Едното е 7, а другото 5 кила. Вече. Ако кризата ни удари - да му мислят. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз друго ще правя - цяло парче свинско контрафиле. Режа отвор през средата от единия до другия край и вътре пъхам бекон на ленти и пилешко филе. Шпиковам със морков, чесън и кисела краставица, където сваря. Запържвам в тавата цялото филе отвсекъде. После го вадя и овкусявам. Нареждам кисели зелеви листа на пластове и завивам в тях филето, стегнато. Бухам брашно, доматено пюре, вино, мазнинка, сол и мерудии в големия гювеч, дето си го купих от Бачково, слагам фурната на 200 и пъхам и държа филето вътре за час и 30 минути. После...............аааа, и утре ще си ходя на ПД, да заредя с винце и ракийка, от мойте.

 

Наздраве, да ви е сладко.

Умолявам те smile126 smile126 smile126

Пусни снимков материал на това приготовление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургас е на първо място по брой алкохолици в страната!!! smile004

 

http://news.burgas24.bg/128038.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Бургас! smile126

 

След всичката свинщина по време на Коледното плюскане, днес реших да врътна бързо сирене по шопски. Дано съм случила на люти чушки. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pow брато,тоя кетчуп дето ми го каза не го намерих,ама пък какъв сос къри на същата марка....малеееее на сичко върви! smile126

 

П>С>Бисере,една ракия си обещал,ама или я изпи или си я оставил да отлежава!!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми начи следващата пратка ракия щи я куплирам със шестичка кетчуп . :mrgreen: Много е яка марката, аз пък сега сос със чесън от нея ОпУтребявам навред. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се проведе третия подред в рамките на две седмици ''Коледен папа-лапа и мощно-сръб'' сбор в новата фирма на жена ми. По причини, известни на жена ми само, не бях допуснат до организацията на първите два сбора, но за третия не позволих някой да ми се изпречи на пътя. smile048 Падна яко резане и редене, ама после народа от двата института остана доволен. Края на партито не съм го качвал в нета, че младежите от АБИ много буйни беха, само достолепните академици и мезетата са в мрежата. :mrgreen:

 

016623911.jpg

 

016623913.jpg

 

016623925.jpg

 

016623932.jpg

 

016623976.jpg

 

Естествено, требе да се знае кой е шеф: :mrgreen:

 

016623943.jpg

 

....и кой черно-работник: :D

 

016623929.jpg

 

http://irinaroussenova.snimka.bg/daily/ ... -09.457767

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да има място в тая фирма за един достолепен ...лапач? smile048

pow -явно ти е в кръвта хубавото ядене и най-вече естетически поднесеното. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да има място в тая фирма за един достолепен ...лапач? smile048

pow -явно ти е в кръвта хубавото ядене и най-вече естетически поднесеното. :smt017

 

Ами какво да очакваш от професионален ресторантиор smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, шефа седи прав(а), а проЗтия работник си е седнал удобничко :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с предстоящите празнувания, напивания и освинвания, следва важно предупреждение!!!

ВНИМАВАЙТЕ СЪС "СЛИВЕНСКА ПЕРЛА"!!!

До сега съм се запознал с 4 случая на тежко състояние след употреба (не освинване) на Сливенска Перла. Шефа на два пъти, брат ми и още един приятел са употребили независимо един от друг в София по не повече от 300 гр, т.е. малко повече от 1/2 бутилка. На следващия ден всички те са се чувствали буквално като натровени, с всички екстри ( smile122 smile090 smile069 ) произхождащи от това. Явно някой пак го е ударил на печалбарство, а компетентните органи на безхаберие.

Още веднъж - ВНИМАВАЙТЕ СЪС "СЛИВЕНСКА ПЕРЛА"!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с предстоящите празнувания, напивания и освинвания, следва важно предупреждение!!!

ВНИМАВАЙТЕ СЪС "СЛИВЕНСКА ПЕРЛА"!!!

...

 

Аз пък се напих като #$% със Сливенска Перла и на следващия ден нищо ми нямаше. Преди една седмица беше това, в една кръчма в Симеоново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, шефа седи прав(а), а проЗтия работник си е седнал удобничко :lol:

 

Юли, ако требе да бъдем точни - шефката мааше като луда напред-назад, за да е сигурна, че всичко е на 6, :D а аз докат режех бях прав, не може седнал да режа, нямах захват. Седнах чак когато почнах да редя по чиниите.

 

Пламене, места у фирмата на жена ми не е като да няма, ама още 3-ма колеги от тук имат желание за работа там, единия от септември 2008 си е подал молбата. ;) Ама може март месец да те вземем за дегустатор при мене, в ресторанта - слаадка служба. :mrgreen:

 

За Сливенската перла - развалиха я преди повече от 5 години, кума ми и беше върл фен и след 2003 изобщо не даваше да се издума нещо добро за нея, мина на друга марка, от друг винзавод.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички купешки ракий и не само се правят от спирт и есенция.Ако ви боли главата от купешка ракия или квото и да е там водка,коняк уйски,ром и т.н се сърдете на некачествения спирт.Тук във форума има химици, които ако имат желание могат да обяснят какъв трябва да е качествения спитрт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или домашна или троянска сливова. Последната не се намира лесно, но за сметка на това е около 11 - 12 лв. И е доста приятна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или домашна или троянска сливова. Последната не се намира лесно, но за сметка на това е около 11 - 12 лв. И е доста приятна...

Преди 10 г. празнувах нова година в Троян,и пих Троянска сливова -домашна,спомням си че течеше като олио.И беше много вкусна smile156

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа аз миналата година бях в Троян по 8 -ми декември и още си се точи като олио (га е студена) и продължава да е №1 в сливовиците smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.