Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Аз го казах и на двама Ви - няма как да съм за някой, при положение, че Ви уважавам супер много като приятели и се възхищавам на ентусиазма ви. Адмирации и на двама Ви - уникални сте. Въпреки, че пропуснах награждаването от снимковия материал се вижда, че сте нахилени, прегръщате се и няма "клюмнали пипери". Продължавайте все така, пичове! А за тези които злославят - не мисля да им обръщам внимание. Те си пийнаха биричка на промоция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Ти си ми ясен, нали знаеш, че и теб те обичам!

 

Кой и какво приказва..... винаги ще има такива!

 

Искам само да кажа: Винаги съм казвал реално нещата!

Вечерта преди пистата казах и на Васко и на Пепино и още няколко колеги следното:

 

Имам теория: Тъй като колата на Маджо е по-силна на чисто ускорение от 0-200 на права........ Да му взема старта, после 2-3та на Фабиата са силни , няма да ме стигне и пусна ли 4та (на HDSa - 4тата е най-умряла), тогава ще ме настигне, но според мен до тогава вече ще сме към края на пистата и няма да има време!

Това си бяха само мой мисли, не знаех дали ще се осъществят, но станаха!

 

Втората ми теория беше, тъй като сцеплението е голямо, а колата все пак е 2 бара, а съединителя е усилен, но не performance , да не стане беля след 2-3 интензивни тръгвания (от място) .

 

Именно за това:

 

Сами знаеше много добре. Аз му бях казал, че искам да взема купата на всяка цена, понеже искам да направя нещо с нея, а той ми каза: Остави я купата, шоуто си е шоу, само гледай да не стане фал със съединителя. Понеже другото както го е направил и настроил .... трудно ще се счупи!

 

Точно за това аз се дръпнах след 2рата гонка, поохладих малко и пак се върнах.... но за мое съжаление (изключително ми беше неприятно), на Маджо съединителя (стоков) загря. След като се охлади вечерта се оправи.........

Случи се нещото от което аз се притеснявах (но на Маджо)!

 

Реално, колата му във високите е по-мощна, но на пистата така се получиха нещата. Иначе, ако всичко беше на негова страна- старт...финал.... то тогава трябваше да е 3-4 коли пред мен.

Просто със Сами бяхме си коментирали (колкото и смешно да звучи) тактика , за да можем да се възползваме максимално от възможностите на колата.

Говорихме си за старта- излязох, както си бяхме говорили и си мислех (теория) на 3200 потегляне с натиснат педал на 75% и после бой! Получи се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа: Бях казал на Младен....... Вземи си "хапче" за горивото! - не пожела.

 

Ися, нямаше смисъл от хапчета, пак ще ти го кажа, ако разчитах те да ми помогнат, спукана ми е работата! Карам със 100 октана и това е! Проблема не е в това, че нямам достатъчно мощност, както ти много добре знаеш. На втората гонка съединителя ми избуксува между 2-3-та скорост. Отделно на старта тръгвам по-бавно, защото колата е с много буст и първа ми е само превъртане на гуми, след това чакам буста за втора и къртя! Ако съединителя беше по-корав, щях да направя след 1-ва, силна втора без да пускам газта ама нямах тази възможност smile049

Майната му, аз съм си виновен за това което стана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Маджо,лагаджия,не се оправдавай smile001

Не загуби заради съединителя,а защото ти е прекалено голямо турбото за кубатурата на колата.За турбо дупка ,за турбо лаг,между скоростите чувал ли си?Ако беше с к04 турбо,според мен,щеше да го пръснеш Исятя.Нищо че щеше да си с 30 коня надолу. Добре че не ти е дсж колата,че кутията щеше да се чуди на коя да превключва smile001

smile027

И на искрен,можеше да му сложим вместо 2056, 2260 ,но щеше да сте равностойни отвсякъде,и тогава не се знае какво щеше да стане.

п.п.и другия път дай на брат ти да кара....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууууу, Маджо!!!

 

smile027

 

П.С: Обаче, не може да се оспори, че за 2-3та година е абсолютен хегемон! За 2-3ти път взима грамота за най-голям лагаджия! smile001

 

П.С2: Обещахме му, че ще дадем да пипне купата- спазихме си обещанието! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве бегачка не е от турбото стига сте го дъфкали турбото , драг кола 1.6 800 коня за кво се прави мислиш само и единствено за 400м. и с кво турбо е мислиш ? да ама освен мотора тря и много други неща да набиеш които маджо нямаше няма и смисъл да слага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те не са с такова и не вървят с бензин,ами с едни други горива и имат още някои системи

нали трябва да го тровим бе Анастасе бе

ти да не го приемаш лично нещо? smile091 По бавен е от Фабията -факт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче, виж го как се ослушва и не си маха синьото (вече неактуално) подписче!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-бавен е до 350-я метър, а след това....остава да гледате две отдалечаващи се червени фарчета. Жалко, че Маджо изгуби/го предаде съединителят, но той направи една наистина качествена бегачка.

 

П.П.: Абе Ися, ти защо с дойде с 15-ките? Вместо красив и бърз, остана бърз. Догодина ще ти остъпя за няколкото старта мойте 14-ки ако искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 после да няма, не бях на пълен надув, 15ките ми бяха износени,... ала бала...

 

НЕ, после ще има клюмнали носове!

 

............. с такива коментари!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-бавен е до 350-я метър, а след това....остава да гледате две отдалечаващи се червени фарчета. Жалко, че Маджо изгуби/го предаде съединителят, но той направи една наистина качествена бегачка.

 

П.П.: Абе Ися, ти защо с дойде с 15-ките? Вместо красив и бърз, остана бърз. Догодина ще ти остъпя за няколкото старта мойте 14-ки ако искаш.

Ивчо,ще го минава след 500-600метра може би,защото на 400+/малко по-назад сложих гумите-за да има шанс Маджо/.Ако искаш догодина да ги направим за 1 км.гонки.Фабията ще е пак първа,повярвай ми.Просто ще я направим да е бърза за 1000метра.Ама много ги е яд Ися,някои колеги ,че Маджестика пак е традиционно 2-ри. smile091 smile027

И стига с тези оправдания със съединителя.Като го смени аз си залагам колата,че догодина пак Фабията ще е първа....ако не си смени собственика дотогава.Че на Ися му е крайно необходимо вече по-семейна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я оставя и за догодина.....още в по-добра кондиция!

 

smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я оставя и за догодина.....още в по-добра кондиция!

Тази година Сблъсъка на ТИТАНИТЕ бе на ниво , но ... за догодина май ще имате СЕРИОЗНА конкуренция....

 

post-5751-138453475921_thumb.jpgpost-5751-138453475973_thumb.jpg

Тук вече тренира за незибежното \:D/

post-5751-13845347598_thumb.jpg

post-5751-138453475985_thumb.jpg

post-5751-138453476047_thumb.jpg

Ися , Маджо предвид гореизложеното , дали не е време да разпуснете малко ? smile004

post-5751-138453476101_thumb.jpg

post-5751-138453476108_thumb.jpg

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TDI Team, стягайте се, че на събора ще раздавам бинокли :lol:

 

Сами, загубил съм го някъде, ти имаш ли да ми услужиш????

Нямаш!!! Естествено, що ли питам...........

 

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо не е писал в тази тема от 4-5 дена. Защо ли??? smile091

Ися, ти какво мислиш по въпроса ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, няма.....няма да има кибритче ZebrA!

 

П.С: Като си пътувах за събора и си мислех........ Какъв ли бинокъл ми е взел Маджо, дано да е някой готин ....с хубаво приближение, че нямам....... После се замислям: Едва ли ще се наложи да ми го връчва, но пък ако е хубав....що не!

И накрая си казах: Абе няма да ме огрее, ама нищо!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,за догодина ти му купи ,не бинокъл,а телескоп,защото мисля да се явиш на пистата с по-хай бууст файл.

За да е още по-категорична разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче, виж го как се ослушва и не си маха синьото (вече неактуално) подписче!

 

smile027

 

Ися, може и да не го маха ако иска - само да го смени с KILLED BY TDI smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, в рейсърските среди е известно следното изречение:

 

Turbo Lag - Giving the N/A guys just one extra second of false hope!!!

 

smile004 При теб обаче нещата са .....както го е казал Тони Стораро: 2,3,4........ smile004 ц

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.