Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Бобка, аз никога не съм отричал , че това са едни от най-леките джанти...... и разбира се са взети точно за такава цел! (да са леки... и зимни).

 

Който има гоУеми спирачки...има и гоУеми джанти!

 

П.С: Маджо може да сложи 16ки от А4ка..... на Сами любимите джанти! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Само да внеса едно уточнение ! Някъде из форума пишеше, че тежат 4,8 кг, което абсолютно не е вярно. Днес теглихме същите джанти и теглото им е 5.910 кг !!!

 

 

 

Бобка, аз никога не съм отричал , че това са едни от най-леките джанти...... и разбира се са взети точно за такава цел! (да са леки... и зимни).

 

Който има гоУеми спирачки...има и гоУеми джанти!

 

П.С: Маджо може да сложи 16ки от А4ка..... на Сами любимите джанти! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши парт номера, като имаш възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ги сваля от колата.

 

П.С: Моят парт номер е кантар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно зарави твоя "кантар" искам да стане ясно дали има различни модификации от въпросните джанти. На тези които теглихме, номера си беше от външната страна на джантите около отворите за болтовете (под капачката).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Маджо, да не си палил свещи в църквата??? Или си се "сприятелил още по-близко" с Кранкенщайн?

 

](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Маджо, да не си палил свещи в църквата??? Или си се "сприятелил още по-близко" с Кранкенщайн?

 

](*,)

 

Ко стана бре ??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо , не му се сърди , нали ше сменя брЪзата сапунерка със спортно комби (бензиново) ... гледа да не батише първоначаланата вноска :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и аз че всички дизелджии бият отбой...

 

Дай и на мен да видя?

 

Ето, заповядай! Приятно гледане!

 

2013

 

2012

 

2011

 

За 2014 пак ще има от същата порция!

(колкото и да Ви е неприятно)

 

П.С:Гена,като някой БГ журналист си. НАПЪЛНО НЕВЯРНА И НЕПОТВЪРДЕНА ИНФОРМАЦИЯ ПУСКАШ!

 

Много интерпретации станаха ...........без реална представа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се надъхал още преди да излезе, но трябва някой да отнесе Фабиата!.........Иначе аз съм крайно надъхан, ......

Това не съм го писал аз ... съжалявам , че съм те разбрал прекалено праволинейно ... то като си траем зле , като пиешм глупости да си чешем пръстите още по-зле ... обещавам нема ставам Сашо Диков на "Шкода клуб България"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, като тръгна да си продавам Фабиата или да я връщам в ЕТ ще го кажа. Аз никога нищо не съм крил!

 

Това, че съм се надъхал и ми харесва ОК3 Vrs (комби) не значи, че съм скочил! А, може и Фабиа да карам и ОК3....кой знае?

 

Не, че ми дреме толкова (без да се обиждаш) какъв коментар си пуснал.

Просто изказвам мнение, че доста хора взеха да си интерпретират нещата както искат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето, заповядай! Приятно гледане!

 

 

Можеш да си вземеш купите, да си вземеш старта, да си вземеш финала, печката, кюнците, мандрата, кравите, краваря и да си играеш в пясъчника... :lol:

 

п.п.

и клипчетата................ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027

 

Нали знаеш....... Който има, пуска! Който няма............. :smt030

 

Даже може и да се интерпретира (като за теб). Който има нещо, може да си го вземе (в пясъчника), който няма...... не знам! smile004

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag

 

Мадже, един кошмар по-малко вече имаш! s_flag

 

П.С: Най-големият остана! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и аз че всички дизелджии бият отбой...

 

Ще се сетят те, че дизела е за служебните коли....

smile091 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мадже, един кошмар по-малко вече имаш!

 

П.С: Най-големият остана! :smt030

 

Аз кошмари нямам! Само ти сънуваш такива преди събор, защото има какво да загубиш, а аз не! smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.