Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рацинг спамилня!


Recommended Posts

Гена , от ............. порасна ли ти езичето!

Порасна ... аз требе го паза само да не го настъпвам , ми ти не знам к'во ше праиш със самочуствието ако те бие "маршрутка" smile004

 

П.П. Както казва Санчо от рекламата "Ама и шпека си го бива" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 656
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    158

  • masterOne

    149

  • bega4kata

    51

  • The Best Forman

    41

Най-много писали в темата

Еййййй, една хубава тема имахме, замина си и тя!

 

Трябваше да падна май, че виж колко хубаво си вървяха локумите и меренето след 5та страница.....(Вонеща Вода).

И лагаджията беше щастлив, Гената също......, а сега..... МЪКА,МЪКА!

 

Гената гледа пипер, Маджо се упражнява със стартове с новите гуми и съединител! Брата на Маджо разбра каква е работата и си гледа БМВтата! (на Свети Влас) smile004

 

Няма с кой да се сджафкаш!

 

Маджо, пали колата и да ходим да караме в Румъния с Валдес......

 

П.С: Да го видим това "влакче на ужасите" как се държи в завоите!

 

П.С2: Ще вземем и видеорекордер с 2 камери....... С Валдес ще те гледаме как се губиш в огледалото!

 

smile168

 

Обаче като се събера с някой колега (или със Сами) винаги като стане въпрос за теб и се сещам за Тихомир (Хитър Петър) как прие загубата ти пред хотела. Просто този момент беше култов! И още дълго ще се разправя!

 

Влизам в Хитър Петър и казвам на шефчето: ЩЕ ДОЙДЕ СЛЕД МЕН ЕДНО РАЗПЛАКАНО МОМЧЕ !

 

А доктор Сами отсече: Час на смъртта на (уж) ТДИ КИЛЪР 16:02!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, няма и да има!

 

Нещо не можем да се разберем с преговорите с момчето! Аз му казах, има минимален шанс....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацко , пипера отдавна е в бурканите и чака да стане ладно и да сгреем ракията , ама ти се стягай , че конете се броеха на есен ... или май беха пилците ли ... пууу остарела ми е личната карта , май требе да одя за нова :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо приема всякакви предизвикателства! smile004

 

 

Бегачките винаги са готови за предизвикателства! Семейните печки ги пазим да не се счупят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе не съм раЦер... печката ми требе за зимата...с ко ша са топля!

 

Но пък .....МОА МУ ЗЕМА СТАРТА! smile004

(а след това всички знаем как се развива действието)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, слушай човека какво говори!

 

https://www.youtube.com/watch?v=bsypNNd4DXM

 

smile004

 

П.С: Не можах да намеря малко по-хубаво и информативно клипче!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталясал , ти си толко с толко забавени реакции , че с автоматик не мое земеш старта на куца костенурка и за тва винаги заставаш на по-бързата ръка на стартера smile091 (буриш) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталясал , ти си толко с толко забавени реакции , че с автоматик не мое земеш старта на куца костенурка и за тва винаги заставаш на по-бързата ръка на стартера smile091 (буриш) ;)

 

 

Браво Гена, каза си вица за деня, успокои се ...и вече можеш да спинкаш спокойно!

 

И да сънуваш: Една броня........мамка му!

 

smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, слушай човека какво говори!

 

https://www.youtube.com/watch?v=bsypNNd4DXM

 

smile027

 

Къде отиваш ти, може би?!?!?!? Виж го човека какво кара :lol: срещу тях да тичаме, не моЕм ги стигнем....

 

Кой ще ми вземе старта, с моето мъниче само това си имаме :lol:

 

Споко бе, старта си е за теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Но пък .....МОА МУ ЗЕМА СТАРТА! smile004

 

Време е да продаваш печката со се кюнците и да си останеш с добрите стари спомени ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мадже, ти си по спомените: Ехххххх, Вонеща Вода.......,ехххх как дрънчах и боботех........, ех как дойдоха куките!

smile091

 

Аз спомени нямам.............имам КУПИ! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си вземеш купите, да си вземеш старта, да си вземеш финала, печката, кюнците, мандрата, кравите, краваря и да си играеш в пясъчника... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който живее до морето.....така е. А детето си прави кофички и замъци от купите и казва. Мерси,Маджо. Сега ,Сами я научи и да казва: Бате Маджо..... лагаджия. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си прав Бобка , да зема си поръчам два комплекта за Фаворита (един за летните и един за зимните джапанки) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.