Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

 

Ей така се прави двигател. Линка е пуснат в друг форум от колегата DEYAN IYI.

/Дидо, нема да се сърдиш :mrgreen: /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАнете я тая полицейска държава smile091

Направи ми впечатление, че на никой от полицаите не му мина през акъла да забрани на някой от снимащите да снима...

Е що да забранява да се снима? Така даже има доказателство полицая и съм сигурен, че тоя пич ще му плати и една солидна сума като обезщетение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или обратното :-k . В последствие написаха, че Ферарито било във вале зоната на хотел с разрешение на хотела. А и на мен лично ми се струва, че полицая симулира за минаването през крака му, за да си търси повод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е ферарито няма значение. Факт е че се опита да сгази полицай! А дали полицая е бил прав да пише или не акта е въпрос на съвсем друг разговор. За такъв минимум месец зад решетките. И това не е полицейщина, а законност! Защото никой няма право умишлено да гази полицай (пък и нормален гражданин да е пак същото)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата наистина е била в зоната на хотела, предполагам, че пича спокойно можеше да каже това на полицая, а не да се качи и да потегли все едно няма никой пред колата. Дали му настъпи кракът нямам идея, но при положение, че му се казва да спре /няколко пъти/ и пред колата има човек, а той продължава...не виждам, какво би го оневинило, за да не повиси на тролея. Може и да не съм прав. Моят личен опит с полицаи в щатите не е голям, но винаги са били отвратително вежливи и готови да отговорят на всеки въпрос, който им зададеш. Да не говоря, колко пъти съм виждал да сменят гуми на магистралата на закъсали коли или да бутат коли, които са затънали в преспите зимно време... Т.е. може да е полицейска държава, но не е зле. Полицията наистина се ползва повече с добро име от колкото обратното. Ма както и да е - ще си се разберат в съда - няма к'во да ги мислим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицейска държава е нещо като синоним за диктатура, а точно Америка е много далече от каквато и да е форма на диктатура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вече е пускано ме извинете, новината е от май месец, ама сега я видях:

 

http://www.vwclub.bg/news.php?news=305

 

Ето така се руши пернишкия имидж на марката. Браво на братчедите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас с такива сериозни колеги.....кога ли ще повторим купата от Докси 2007???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко развитие по темата с полицая от Ню Йорк:

 

Полицай съди за 10 млн. долара шофьор на Ferrari, минал през крака му

 

Полицай от Ню Йорк планира да заведе дело срещу шофьор на Ferrari, който, според него, е минал през крака му в опит да избегне глоба, информира The New York Post.

 

Според изданието Филикс Рикио твърди, че шофьорът е минал през крака му, докато Рикио му е издавал фиш с глоба за неправилно паркиране пред хотел Мърсър по-рано този месец. Ресио ще настоява за 10 млн. долара обезщетение, заявявайки пред изданието, че не може да изпълнява служебните си задължения след инцидента.

 

Шофьорът на Ferrari-то 458 Spider, което струва около 260 000 долара, се казва Джулиен Шабо, приятел на риалити звездата от сериала The Hills по MTV.

 

По случайност фотографът Деймиън Морис успява да заснеме целия инцидент и качва видеото в YouTube.

 

Източник: profit.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки фейслифт при голфу вече е нова генерация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки фейслифт при голфу вече е нова генерация

Те и голфове и при шкода държат вече фейслифта в производство 2 години и малко 3 и айде пак фейслифт, според мен това прави колите да изглеждат незапомнящи се и скучни, лично мнение разбира се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааааа, дайте ми пистолеттттт!

 

От 3 години чакалея такава......и точно сега да я пуснат, като са ми скъсани джобовете.

 

http://pistonheads.com/sales/4237498.htm

 

П.С: Ако някой има 8ца да ми даде на заем....връщам до 8-12месеца

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.