Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

Няма нищо българско в тази кола. То и на таблото си го пише. Това, че е сглобено тук, ако го прави българско, ехеее колко български Шкоди има :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koга ли и аз ще имам пари така да се объркам... 3000км в 120ка... няма такъв кеф. Ще го нарека 24h ЛьоМелез. Ще вземе да зареди и акумулатора smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koга ли и аз ще имам пари така да се объркам... 3000км в 120ка... няма такъв кеф. Ще го нарека 24h ЛьоМелез. Ще вземе да зареди и акумулатора smile004

 

 

Хахахахаххахахахахаа smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=ymNsloT-niQ

 

 

Много маняшки Рапид !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее на Иван Рапида си е мания отвсякъде. Само дето скоро леко го чукна:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Mx67NoRM2Ak

 

Иначе бяга бая:

 

http://www.youtube.com/watch?v=DbhIzU3XCmg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toшко, най - голямата мания е купува се едно BMW Turbo diesel примерно 525TDS, реже се до пода и за пода с болтове 12мм се слага купе на 120 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кич!

 

Без червените рингове и брояча на километрите..........и, Ако стрелките бяха бели щеше да ми хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз обичам червени стрелки, това означава, че колата е люта, (примерно Шкода Фелиция), но както и да го мисля, колкото и да му гледам снимката на разположението на диодите, не мога да стопля как става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фелицията пасва да са червени. И оригинално са така. Тук не върви. С беличко щеше да е по-добре според мен.

Иначе евала как са осветени цифрите и деленията. И ако има чалъм без червеното около 120 на термометъра. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чалъма е бели диоди вместо червени , само, че нещо ми бяга чешкия

Interier apod.

 

Nová elektroinstalace v celém autě na bázi Felicie (včetně pojistkovky, diagnostické zásuvky i imobilizéru)…

Lucasy Felda, spínače varovných světel a výhřevu zad. okna Felda, spínač světel Octavia, ovladače topení Seat Ibiza 2003

Přídavné budíky JOM, upravená origo přístrojovka s červenobílým podsvícením

Dobový sportovní volant s novým potahem

atd.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато сме на темата за осветлението на интериора на 120л, преди години, когато карах моята зелена 120 ка, много ми липсваха, в тъмната част на деня, осветяването на плъзгачите за парното и копчетата за аварийни светлини, подгрев на задния прозорец и импулсните чистачки.

 

Моето предложение:

008934995.jpg

008934968.jpg

008934957.jpg

 

Извинявам се за отвратителните снимки но са правени преди...7..8 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с таблото предполагам ,че тези планките с цифрите и 4-те са направени от плегсиглас в рекламно студия .Hаправили са му цифрите после е отрязал около тях и боядисал (или направо са му го направили така не им знам възможностите) и диодчета вече или някаква планка с диоди отзад и после стрелки от друга кола и става така брутално.Аз ще взема да обиколя да попитам тук там s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.