Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

 

това клипче сега го гледам на фона на тая песен и много си отиват

 

на 1:02 много ме накефи. Когато Шкода 120 е на аварийки или си чакаш приятелката или ще се дивее, а този определено не чакаше никого smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Много ми допадат тези Омеги, мамка му.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=3w35z9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново сравняват Супърб с коли с размера на Октавия - визирам двата прадставителя на премиум марките БМВ и Мерцедес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново сравняват Супърб с коли с размера на Октавия - визирам двата прадставителя на премиум марките БМВ и Мерцедес

Бе сравняват ги, ама пак губи... Само Маздата е по-назад.

Обаче като направя частична класация (игнорирам позициите, които не ме вълнуват) излиза на първо място s_flag .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ура! Много ми беше криво като обявиха банкрут, такава марка не заслужава подобна съдба. Дано възраждането не е само кратка предсмъртна конвулсия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ура! Много ми беше криво като обявиха банкрут, такава марка не заслужава подобна съдба. Дано възраждането не е само кратка предсмъртна конвулсия

 

Дано!!! И аз много се надявам. Мнооо големи!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k

http://fakti.bg/avto/77369-britanci-kla ... -25-godini

от втория списък , номер 6 - smile045

Номер 6 няма да го коментирам. Хубава, лоша, няма значение.

Ще коментирам, че всепризнато изчадие на дизайнерската мисъл FIAT Multipla е в първите 20 харесвани. От тук става ясно за сериозността на класацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.