Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA 1 vRS powered by Pepino Racing


sharpshooter_

Recommended Posts

  • Отговори 256
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sharpshooter_

    84

  • masterOne

    19

  • mRt

    16

  • BlackPearl

    7

Най-много писали в темата

Блaгодaря колеги :)
Мaджо, свърши червенaтa боя в мaгaзинa и зaтовa черни :D Нормaлно е дa ти хaресвaт червени повече, след кaто тaкa си ги нaпрaвил, зa мен по този нaчин изглеждaт по-яко, зaтовa и тaкa ги пръснaх, знaеш прикaзкaтa зa кучето и .... :P

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хaхa, е и aз товa кaзвaм, явно не се изрaзих кaто хорaтa :D Блaгодaрен съм зa всяко едно мнение до моментa :)

 

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за червени  :P Иначе е супер Шкодата  :)

Редактирано от Favorit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и дъъълго стоповете в неделя (щот тоз е бавен в града) и смея да твърдя , че са си супер , че даже се вижда светлината .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Да се похваля, от четвъртък миналата седмица съм с изцяло изпран салон. Това беше нещо, което исках от мноооого време, но прекрасното дъждовно лято явно не беше на това мнение. Както и да е, прецених, че сега не я ли изпера, зимата няма да е и без повече колебание я закарах на правилните хора. Макар салона да не беше силно замърсен, все пак на белите участъци си личеше всяка прашинка, както и един два "фала" с връщащи "поръчката" чавета, на задната седалка:

post-11404-0-34578900-1411402529_thumb.jpg

За съжаление не съобразих да направя други снимки преди прането, но предвид бялия цвят предполагам е ясно, какво е било положението ;)

Ето и една снимка след прането

post-11404-0-33302200-1411402625_thumb.jpg

Всично вече е снежно бяло дори и мокета, като за съжаление там единствено остана едно петно под стелката, което не успя да излезе по никакъв начин, поне като се сложи стелка не се вижда :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде я пра? Много яко е станало!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) Закарах я на мой приятел, който има почистваща фирма, а от известно време се занимава и с тази услуга - пране на авто салон. Изключително съм доволен от резултата, бялото направо свети в тъмното, а това за което най се притеснявах - подгрева на седалките, е абсолютно невредим :) Смело мога да препоръчам почистващата фирма, на всеки който има нужда от пране ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова питам, защото другата година ще има нужда... и виждам, че дори в дъждовно време изглежда е перфектно свършена работата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши я в Бял списък.

:PDT_Armataz_07:

 

Още утре ще пусна една тема да ги похваля, както си му е реда :)

 

 

Поздрави!

Редактирано от sharpshooter_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мокетът на пода пран ли е, че не се вижда много от стелката?

Със сваляне или на място?

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прането включваше - пода, седалките, корите на вратите и стелките, като щеше да включи и тавана, но мо мое изришно настояване го пропуснаха. Нищо не е сваляно или разглобявано, директно на място действаха, за повече инфо - http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/48531-rainbow-clean-професионално-почистване/?p=328751

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги, от 2-3 дни си имаме нов буркановоз в семейния автопарк и викам да ви го представя и него :)

Фтомобила е Форд Фокус '07, 1.4 Duratec 80hp MonsterPerformance, a.k.a. бЕлото гълъбЕ :moto:, който ще се наложи да обслужва нуждите на жена ми. Колкото и да ми е тъжно за бЕлото гълъбЕ, не мога да скрия задоволството си от факта, че Октавията си остава само за мен  :banger_2:  Въпреки че колата си е почти перфектна се наложи едно влизане в бокса вчера за масла, филтри, едни предни дискове АТЕ + накладки Текстар и рзбира се ароматизатор кокос :) Ето я и нея..

post-11404-0-02398700-1412435678_thumb.jpg

 

Днес й сложих нови пласмасови държачи за номерата, че старите ме натоварваха психически :wacko_1:

post-11404-0-06149200-1412435699_thumb.jpg

post-11404-0-58289400-1412435706_thumb.jpg

 

И едни нови тасчета, да е още по убаво гълъбето

post-11404-0-55243400-1412435691_thumb.jpg

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и тук - Честито да ви е ! Да ви служи добре и безаварийно :)

 

И по-сериозно Честито за това ....  :tongue_1:  :tongue_2:

 

.........не мога да скрия задоволството си от факта, че Октавията си остава само за мен  :banger_2: .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блaгодaря колеги :) Сегa вече кaто имa евридейкa, се чудя кaкво дa й измисля нa Октaвиятa, чa дa е по-зaбaвнa зa уикендите...примерно дa й вземa нови стелки, или диодни крушки зa мигaчите, или пък дa й сложa теглич :P
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече ти трябва гаражна клетка или подземен гараж , че нали знаеш , че в София има нов шЕфьор :D

И гледай като подсвиркваш на шкодаджии с Форда да няма мацки на тротоара , щот коментарите са брутални :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блaгодaря колеги :) Сегa вече кaто имa евридейкa, се чудя кaкво дa й измисля нa Октaвиятa, чa дa е по-зaбaвнa зa уикендите...примерно дa ..............

 

 

Диодни дрън дрън и подобни вземи за бебешката количка , а за Октавията се чуди за дюзи , турбини и такива забавления :D

 

 

Повече ти трябва гаражна клетка или подземен гараж , че нали знаеш , че в София има нов шЕфьор :D

.....

 

Ти вземи помисли и за себе си , че си ни много далеч  :crazy: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.