Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблемс парно на фелиция 1.3 мпи.


martin_284

Recommended Posts

...

 

Попринцип е редно капачката да не е яко натегната - по-добре да ти изхвърли от там, вместо през някоя гарнитура. Мен това ме отърва миналата седмица - изпуших през казанчето, но всичко друго си е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Дбелината на уплътнението не е като на оригиналната капачка и колкото и да стягаш винаги изпуска по малко вода като загрее и съответно не затваря ... с две менте уплътнения става .

...

Ти не гледай , че датчика за перката е 105/95 ... то и на наще е 102/97 ... термостатите са все около 90 градуса smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята капачка е опелова (жълта) , но вода не е хвърляла и системата си прави достатъчно налягане. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена на хлОпела датчика не знам какъв беше (не съм му се завирал да го гледам) - в сервизната книжка си пишеше всичко.

И моята капачка е опелова (жълта) , но вода не е хвърляла и системата си прави достатъчно налягане. :mrgreen:

Той бат Генчо дойде на моя - сложи си хубава синичка капачка - все едно с това Бабата ще стане хубава като Фелиция smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена на хлОпела датчика не знам какъв беше (не съм му се завирал да го гледам) - в сервизната книжка си пишеше всичко.
И моята капачка е опелова (жълта) , но вода не е хвърляла и системата си прави достатъчно налягане. :mrgreen:

Той бат Генчо дойде на моя - сложи си хубава синичка капачка - все едно с това Бабата ще стане хубава като Фелиция smile004

Е как бе :D фантазирай малко \:D/

П.П 10 мм тройници няма ли да вършат работа. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята капачка е опелова (жълта) , но вода не е хвърляла и системата си прави достатъчно налягане. :mrgreen:

Те жълтите вода не хвърлят , но на загрял мотор ако го угасиш ще чуеш едно леко свистене ... е те това правят - исзпускат се и оставят всичко на помпата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята е Опелова и найстина се чува леко свистене при спрял мотор,и сигурно едвам пропуска навън въздух и след малко спира,може пък така да са направени да работят

оня майстор дето ми прави карбуратора каза да си взема за Шкода,че Опеловите не били изчислени за Шкодите,ама нали все побългаряваме и викаме,карай нали работи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.