Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на Rapid-чето ми


Recommended Posts

Здравейте! Предполагам някои от вас биха желали да видят снимки и да дам малко информация за Рапидчето. Ето ви снимки, за друго - питайте, а накратко - много съм доволен :) ! Нищо специално, но мен много ме радва :) . Само подлакътник трябва да сложа. В ЕТ бяха изключително любезни и казаха, че не пада гаранцията, ако сложа неоригинален (оригиналния излиза над 700 лева май), а за 30 лева съм намерил реплика на оригиналния (дано само ми я доставят) :D !

 

71689_10200099676763330_119787146_n.jpg

 

150902_10200099676483323_436480127_n.jpg

 

602898_10200099676323319_248330926_n.jpg

 

541673_4990705134055_759583680_n.jpg

 

12187_4980552480245_2047198720_n.jpg

 

576411_4980551800228_1982194613_n.jpg

 

598425_4981135774827_242170626_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • KaloyanBeshev

    16

  • BlackPearl

    3

  • skodko

    3

  • Нептун

    2

Най-много писали в темата

Ей,сефтоса раздела!

:smt017

Някой трябваше да го направи, а сега съм по-свободен и имах възможност :D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде вече сефтосахме и новия Рапид във форума. Честито, колега, и много безаварийни. Като гледам, нивото на оборудване е Актив, поправи ме, ако бъркам, но пък имаш макси дот? Ти ли си го поръчал допълнително? Щото, доколкото помня, това ниво на оборудване нямаше включен макси дот?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата и много безаварийни километри! Имах възможността да покарам Рапид със същия двигател и доста приятно изненадан останах. :smt017

 

Явка, не е максидот това. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е!

Свинската опашка на дюзите на газовия инжекцион БГ творение ли е или така е от завода? Това само не ми хареса s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата и много безаварийни километри! Имах възможността да покарам Рапид със същия двигател и доста приятно изненадан останах. :smt017

 

Явка, не е максидот това. smile027

Мислех, че бордовият на ниското ниво на оборудване свети в гадното жълто-зелено, а не в черно-бяло. Баси, искам и аз такова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да подкарам веднага с тъпите въпроси:

 

Каква е тая една свещ там??? Или само ми прилича на свещ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да подкарам веднага с тъпите въпроси:

 

Каква е тая една свещ там??? Или само ми прилича на свещ?

Ми то тоя обем 1,2 си е за един цилиндър при нормалните коли, т.е. за една свещица :lol:

Колега със здраве да си я караш колицата. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много ме кефи под капака всичко е чистичкооо :) Сега едно гаражче да се пази от пехливани smile091 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добра - поздравлвни. Жив и здрав да си колега и с кеф да си я караш много и безаварийни километри s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито - страхотно изглежда и е много красива. Със здраве да си я карате - и само да Ви радва.

 

И от мен един :?: - Къде е индикацията за температура на антифриза ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря на всички за прекрасните пожелания, тъпкано да ви се връщат :) !

 

Да ти е честит и дълго време да си го караш! АГУ-то в ЕТ ли монтирано?

 

Ами на BRC-е, май там е монтирано - в сервиза им. Не съм сигурен, честно казано, колега.

 

Айде вече сефтосахме и новия Рапид във форума. Честито, колега, и много безаварийни. Като гледам, нивото на оборудване е Актив, поправи ме, ако бъркам, но пък имаш макси дот? Ти ли си го поръчал допълнително? Щото, доколкото помня, това ниво на оборудване нямаше включен макси дот?

 

Да, Active е, но няма Макси Дот, това си е оригиналното, което МНОГО прилича на него :D .

 

Честито,много ме кефи под капака всичко е чистичкооо. Сега едно гаражче да се пази от пехливани

Ем, в гаража седи на бащата автомобила, има един друг, ама там няма място, че една друга бабичка (BMW E36) седи и, докато не я махна, Шкодилака ще седи вън... а и от гаражите капе варовик и не се маха така, че не смея.

 

Честито - страхотно изглежда и е много красива. Със здраве да си я карате - и само да Ви радва.

 

И от мен един - Къде е индикацията за температура на антифриза ????

 

Колкото и странно да звучи - ем, няма :lol: . Имало лампички, които светват, когато има проблем (знам, знам!)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, само приятни емоции с Рапида ти пожелавам! smile027

 

И аз си помислих, че е с МаxiDot, преди да прочета мненията. Тоест, този дисплей се слага и на най-базовото оборудване в Рапид или е някакъв междинен вариант (между стария зелен дисплей и МаxiDota), който пак се поръчва допълнително ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, само приятни емоции с Рапида ти пожелавам! smile027

 

И аз си помислих, че е с МаxiDot, преди да прочета мненията. Тоест, този дисплей се слага и на най-базовото оборудване в Рапид или е някакъв междинен вариант (между стария зелен дисплей и МаxiDota), който пак се поръчва допълнително ?

 

Да, точно така - всички са си с това дисплейче :) . Показва външна температура, час, на коя скорост си и кога да смениш, бензин и километри ;) ! Както казах - нищо специално, но за мен е много по-добре от старото Голфче на 18 години, в което валеше дъжд и все нещо се чупеше, въпреки, че всичко беше оправено :lol:

 

Честито,много безаварийни километри.

 

Много благодаря :)

 

Един съвет за всички - ако ще взимате, вземете поне със следващото ниво на оборудване - има показател за температурата, MaxiDot, фарове за мъгла (прекрасен вид придават) и още други дреболийки, които доста ще ви зарадват. А стандартно, това има ESP / ESC (според зависи как го пишат различните производители, една от любимите ми системи за сигурност, зимата го доказа това), ел. стъкла предни и климатик - напълно достатъчно за мен, ако изключим липсата на подлакътник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми цвета, който си избрал. Пожелавам ти удоволствието от колата да продължи дълги години s_flag И не забравяй да посещаваш редовно клубните срещи и мероприятия! :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми цвета, който си избрал. Пожелавам ти удоволствието от колата да продължи дълги години s_flag И не забравяй да посещаваш редовно клубните срещи и мероприятия! :smt034

 

Много благодаря. Цвета е стандартен, беше това или бял, аз исках бял, но нямаха налична така, че това ми беше избора :) . А за срещите - не мога да обещая, че ще присъствам много-много, но ще дойда на 1-2 когато имам възможност :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.