Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на Rapid-чето ми


Recommended Posts

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • KaloyanBeshev

    16

  • BlackPearl

    3

  • skodko

    3

  • Нептун

    2

Най-много писали в темата

Което е добро е добро , много добре изглежда и джантаците са яки ...е румстъра скаут също е як ;). Дано е здрава

Джантите ще ги видим колко са добри, че били от гадна сплав и ми казаха, че по-добре било да съм си бил взел втора ръка, но качествени. Тези са HRS... та, дано не се изкривят smile001 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са здрави, обаче снимката, която си качил е много добра, супер се връзват :smt017

15-ки са нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което е добро е добро , много добре изглежда и джантаците са яки ...е румстъра скаут също е як ;). Дано е здрава

Джантите ще ги видим колко са добри, че били от гадна сплав и ми казаха, че по-добре било да съм си бил взел втора ръка, но качествени. Тези са HRS... та, дано не се изкривят smile001 !

И аз такива мислих да взимам от Фулда ситроен , същитете 15ки.Но за сега чакам да излезе нещо 2 употреба с гуми 15ки и да ме кефят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ежедневка са идеални!

smile027

 

Ще имаме ли удоволствието да я видим на Соколски 2013 ???

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 1 година по-късно...

И аз от 6 месеца имам Рапид 1,6 дизел, 105 коня, елеганс. На когото кажа, че на 140 км/ч на магистралата на темпомат показваше 3,2 моментен разход с включен климатроник, не може да повярва! На 100км в час стигаше до 1,8л ! А пък толкова е чевръста - особено по кръстовищата! Най-ми харесва, че колата ми се свързва с телефона по    блутуто и си говоря и набирам номера без да го пипам(направо по микрофона)! Само не можах да разбера, как да кача снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи снимките на сайт като снимка.бг например и дай линк тук. Разкажи повече за разхода, извънградско , в града??Както говориш разхода ти извън града трябва да е около 3-3,5 някъде? Едва ли караш постоянно със 140?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Добре изглежда! А среден разход колко ти дава? Моментния не е толкова важен. Това при 140км/ч и 3,2 литра   , да не е било по наклон надолу??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.