Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на Rapid-чето ми


Recommended Posts

Благодаря, да - както каза колегата martines13 - 75 коня :) .

 

И от днес е с подлакътник, реплика на оригиналния (малко побългаряване, но не си личи). Дори представителят в Шкода в Плевен каза, че много добре се е получило - даже и цвета си пасва :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • KaloyanBeshev

    16

  • BlackPearl

    3

  • skodko

    3

  • Alexandar

    2

Най-много писали в темата

Честито много безаварийни км с колицата! smile159

Покажи ни го този подлакътник smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито много безаварийни км с колицата! smile159

Покажи ни го този подлакътник smile004

С удоволствие, днес ще го снимам и ще покажа :) . Струват 30 лева и се купува и от Илиенци 100%, щом в Плевен го има :D :D

 

*EDIT: Ето го и подлакътника:

 

18211813221202714851357711636MmfXnOpDvK0ZTcA5SLab.JPG

 

Ето и снимка на оригиналния как седи:

 

http://stig.ro/wp-content/uploads/2012/ ... otiera.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и от мен! Дълго да те радва и никви ядове да не дава! Лесно на превключва и малък разход да ти дава (това пожелание е към газовата :-))

 

Ако можеш да споделиш какви парички излезе това удоволствие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и от мен! Дълго да те радва и никви ядове да не дава! Лесно на превключва и малък разход да ти дава (това пожелание е към газовата :-))

 

Ако можеш да споделиш какви парички излезе това удоволствие?

 

Много благодаря :) . Излезе около 25 600 с газовата, регистрации, аларма, каско и гражданска :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря :) . Излезе около 25 600 с газовата, регистрации, аларма, каско и гражданска :) .

 

И аз благодаря! Много ще се радвам да се видим на някоя среща и евентуално да направя едно кръгче! Честито още веднъж и хаирлия да е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Много без аварийни километри и да знаеш, че този цвят много й отива на колицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря :) . Излезе около 25 600 с газовата, регистрации, аларма, каско и гражданска :) .

 

И аз благодаря! Много ще се радвам да се видим на някоя среща и евентуално да направя едно кръгче! Честито още веднъж и хаирлия да е!

 

Никакъв проблем :D !

 

Честито колега!

Много без аварийни километри и да знаеш, че този цвят много й отива на колицата!

Много благодаря, а дано да се окаже така :D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодаря, момчета :) . Аз по цял ден я въртя из града понякога, ако ме видите - присветкайте (ама съм много разсеян, ако не ви присветна/махна да не се чудите - не съм забелязал) :D .

 

Та, за 3800 километра(основно градско) - никакви проблеми, освен 2 незабележими драскотини :) . На магистралата е разкошна (вярно, аз не съм с големи претенции и не я шпоря, но все пак) - тиха и стабилна, разработи се и върви със 140км/ч са при 4000 оборота без грам зор. Разхода падна (може само така да ми се струва, но не вярвам). Все имам пари в джоба, а само до магазина не ходя с нея. Един ден даже излязох пеш, че забравих как се ходи :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода падна (може само така да ми се струва, но не вярвам).

 

Не ти се струва. И още трябва да пада даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е! Важното е да си доволен и да не ти се слиза от колата. Внимавай жената да не ревнува

 

То няма жена за момента така, че съм перфе \:D/ . Трябва да се потрудят, за да ме имат smile001 .

 

Разхода падна (може само така да ми се струва, но не вярвам).

 

Не ти се струва. И още трябва да пада даже.

Оф, а дано :D . Ще видим лятото как е. Поне на тази кола имам климатик, на Голфчето нямаше (голо кат пушка беше от към екстри) и беше ад докато се прибера от София до Плевен :D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега!Много да те слуша и само безаварийни километри да и навърташ. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега!Много да те слуша и само безаварийни километри да и навърташ. s_flag

 

Много благодаря :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много благодаря :) .

 

Вече е на над 5400 километра, всичко е перфектно :) ! И джанти й взех сега, да се кефят мацките smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много ми харесва колата. Да си я караш със здраве! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва колата. Да си я караш със здраве! smile159

Много благодаря :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.