Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автокъща КАПИТОЛ


nikolai_fratev

Recommended Posts

На мен в Шкода ми казаха ,че последното влизане в сервиза на Супърба било на 03.2012 и е бил на 87000 км. тогава е и вкаран в България ,а сега като го взехме показва 97000 км.Тука е каран 10000 км.

 

Последното влизане къде е било?! В БГ сервиза или в друга държава? Ако е било в БГ сервиз не доказва нищо защото просто са върнали километража и са влезли в сервиза за пунт.

 

Като нищо може да се окаже, че във Франция последното влизане е било на 250000 примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е за 1 година и половина могат ли да се навърти такъв километраж

 

Не съм запознат, но ти сам видя че Шкода Супърб е спечелила такси на годината във Франция 2009 - 2010 година. Нямам си на идея в един голям град като Париж при 24 часа работа на 2 смени, колко километра могат да се навъртят за година и половина, но при всяко едно положение са над 100 000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото има една мода "на запад" да се връща километража в гаранционния срок още там. Правят го дребни фирми и бакшиши за да не губят гаранцията от навъртени километри. В много от сервизите там, хората са доверчиви и не правят паралелни проверки в ЕКУ и прочие ( а и много не знаят как да го направят). Така оня си връща километража и го държи около 150 000 в продължение на цялата гаранция и после продава колата... и официалната и сервизна история е "хубава".

 

Да не говорим, че един турчин таскиджия ми обясняваше под мустак в Германия, как се върти километража на колата напред (пасат), за да се краде гориво (работеше като наемен шофьор).

 

Не е честа практика, ама и това го има. Да не мислите че VAG Tacho се продава само в БГ :) Та и сервизната история от там не е пълна гаранция.

Цецо,ти съвсем ги разтревожи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без паника :)

 

Казвам ви го просто да не се заблуждавате, че само в БГ се правят магарии. Правят се навсякъде, включително и в Германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно е влизала в ЕТ Франция преди да се вкара тук тогава са сменени дюзите по гаранция на 87000 и е вкарана в БГ след 2 месеца, сега е на 97000 след моите 400 км. Където я карам да я обслужват ми казаха че всичко по нея е оригинално това ме успокоява. Пък то е ясно, че нов внос ли е гаранция няма ,всичко е късмет и дано да е бил с мене smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно е влизала в ЕТ Франция преди да се вкара тук тогава са сменени дюзите по гаранция на 87000 и е вкарана в БГ след 2 месеца, сега е на 97000 след моите 400 км. Където я карам да я обслужват ми казаха че всичко по нея е оригинално това ме успокоява. Пък то е ясно, че нов внос ли е гаранция няма ,всичко е късмет и дано да е бил с мене smile049

 

Колега не се вкравай във филми и не се панирай. КАРАЙ! Трудното е минало, избрал си я. От тука насетне, каквото - такова.

 

То човек ако почне да го мисли, най-много да си докара язва със съвсем здрава кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си взели сме я, сега само трябва да и се радваме, каквото и правиме от две седмици smile152 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, според мен гаранция-Франция е малко по-добра от гаранция-Италия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си взели сме я, сега само трябва да и се радваме, каквото и правиме от две седмици smile152 smile168

:smt017

 

Не я мисли толкова, щом в момента всичко си е наред карай си я с кеф и се забавлявай. Това на колко километра е за мен лично изобщо не е показател за състоянието на една кола. Даже се чудя защо вместо да се хабят да ги правят все на 123000 км не нулират километражите, та като си купи човек колата да си почне на чисто и да си следи разните му там интервали по-лесно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.