Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разглобяване на водна помпа


maxrpm

Recommended Posts

Ще го давам тея дни за ремонт - имам човек, който ще го пипне докато съм на работа. Лагерите ще са SKF и цялото удоволствие ще ми излезне под 30лв. :smt017

А колко изкарват.......колата е на 250хил. и нямам идея дали е пипан, но изглежда като да не е.

P.S. Бисере не съм чак толкоз вързан в ръцете (или поне така си мисля :lol: ), ама имам проблем със свободното време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Животът на лагерите зависи и от това как е стегнат ремъка.Ако е пренатегнт скапваш лагерите по-бързо.Особено този от към шайбата. smile049

Все още се намират и български лагери много по качествени от прехвалените SKF

Лично аз бих си ремонтирал алтернатора вместо да давам 50-60 пари за алтернатор втора цедка в неизвестно състояние.

Е много ясно че ако е много натегнат скапва лагерите. Това е и проблема на МПИ-то с този пистов ремък и самонатягащата ролка го натяга яко , за това и водна помпа се скапва толкова бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не е MPI но водната помпа я смених вече и след смяната бяха натегнали ремъка все едно трябва да захранва АЕЦ-а =D> Охлабих го веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не е MPI но водната помпа я смених вече и след смяната бяха натегнали ремъка все едно трябва да захранва АЕЦ-а =D> Охлабих го веднага.

Луди хора.Добре си и направил. Абе като го натискаш с ръка трябва да пружинира да не е като камък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не е MPI но водната помпа я смених вече и след смяната бяха натегнали ремъка все едно трябва да захранва АЕЦ-а =D> Охлабих го веднага.

Луди хора.Добре си и направил. Абе като го натискаш с ръка трябва да пружинира да не е като камък.

 

Беше почти като камък, сега го охлабих идеално, нов е, не свири и не създава напрежение.

 

Иначе майстора е добре познат във форума и като цяло съм без забележки към него затова няма да споменавам името му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше почти като камък, сега го охлабих идеално, нов е, не свири и не създава напрежение.

 

Иначе майстора е добре познат във форума и като цяло съм без забележки към него затова няма да споменавам името му.

Незнам. Може би го е натегнал в повече защото е нов , или ти си се заблудил че е бил прекалено стегнат. Но не трябва и да е хлабав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.