Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2013


Цецо75

Recommended Posts

Чакат ... чакат да влезе Гудиър , та да почнат да работят ако въобще помнят какво е работа , щото от толкова години не помня толкоз куци гуми да е имало във Ф1 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    29

  • PRR

    18

  • Цецо75

    13

  • iavkata

    9

Най-много писали в темата

Чакат ... чакат да влезе Гудиър , та да почнат да работят ако въобще помнят какво е работа , щото от толкова години не помня толкоз куци гуми да е имало във Ф1 .

 

Не мисля, че проблема е в производителя на гуми. Те могат да направят хубави гуми, но Бърни и управата на Ф1, кой знае защо реши, че като карат с галоши, състезанието ще е по-интересно. И в момента ги натискат точно това - да правят галоши, които в комбинация с наложените правила (да карали и с двата галоша задължително), правят състезанието пълна каша... което според управата значи интересно. Може би следващата стъпка е да ги пуснат с таралежки... Или с гуми Вида Спорт.

 

Както каза Цецо в темата за WRC, всички карат накрая Себастиан печели

 

Особенно забавен е начина по който Себастиеновците печелят. Като цяло рядко допускат драматизми и борба - просто бият и толкова. Това още повече вбесява критиците им. И сега беше така - основния акцент по всички спортни медии е - "ЛЕСНА победа за Фетел в Бахрейн". Ми като е толкова лесно, да бият и другите де :) Никой не написа предишния път, че Алонсо спечели лесно и без трудности.

 

Снимката е готина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Фетел вземе още една титла ще променят правилата. Точно както направиха и по времето на Шумахер. Искат "интрига" и я постигат с ограничения. Много тъпо. А и от догодина с малолитражките ... То има мотори с по-големи кубатури smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислят, че връщайки турбото ще напомнят за романтиката на 80те. но няма да е същото. с всяко състезание Ф1 потъва жестоко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , в плаващи пясъци колкото повече мърдаш , толко повече потъваш smile049

Докато Ф1 е машина за пари , а не спорт няма да е интересна ако ще на Луната да я закарат и да се състезавт с джедайски самолетчета.

Когато ползвали турбо двигатели едно време това е било откритие , а сега е ежедневие .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че мотора на всички тъпотии във F1 е тази 82 годишна стафида на име Бърни Екълстоун, съсипа спорта тая мумя.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Защо никой не каза , че днес ще е състезанието в Монако ... за една бройка щях да го пропусна ... не че ще има кой знае каква интрига освен ако не завали сняг , ама знае ли човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не се знае знае ли си smile049 Я гуми ще се пукат, я дъжд, я сейфти кар ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ти требваше да се обаждаш ... бати малоумните решения от съдиите ](*,)

Са вместо да губат време в бокса , ше им турат нови гуми на лимонадите и хоп двойна победа :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това състезание въобще не трябва да го има в календара,като цяло голяма скука,по добре на тази писта да се състезават с картинги много по интересно ще е . Браво и на Перес съсипа на един,двама шампиони състезанието и се "самоуби" накрая. Големия губещ е Хамстера ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах до преди минути 97 -то издание на "500 -те мили на Индианаполис" и направо ми напълниха душата тия американци ... въпреки , че се въртяха като овце в кошара имаше напрежение , интрига и най-важно трибуните бяха претъпкани за разлика от Ф1 (особено тез в Китай) ... за мен извода е , че всичко под шапката на ФИА е трагично .

Колкото до състезанията в Монако - няма как да изчезнат при положение , че от там и остров Ман тръгват всички автомобилни състезания ... те като цяло последните 10 да не кажа 15 години са скучни , безинтересни и добре режисирани (не само отделните състезания , ами целите сезони)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перез май малко попрекали ... Но иначе си беше скука smile049

Тоя беше надрусан най-вероятно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перез май малко попрекали ... Но иначе си беше скука smile049

Тоя беше надрусан най-вероятно!

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато Перес кара рисково - прекалява, надрусан е и т.н. Така де, как ще си позволява да заплашва позицията на любимеца на публиката? Когато Сена правеше щуротии по пистата и твореше мелета с Прост, го боготворяха и му лепнаха статут на легенда за мъжкото му и смело каране.

 

Евала на Перес, това е спорт и трябва и лакти и колена да се използват. Тясна е пистата, изпреварванията почти невъзможни, но очевидно беше по-бърз и търсеше борба. Заради такива като него, Ф1 все още може да мине и за състезание (макар и трудно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Кими, че му показа къде му е мястото на "Чеко" (адски противен прякор) smile092

А състезанието (не знам защо все още се наричат така) си беше пълна боза! :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато Перес кара рисково - прекалява, надрусан е и т.н. Така де, как ще си позволява да заплашва позицията на любимеца на публиката? Когато Сена правеше щуротии по пистата и твореше мелета с Прост, го боготворяха и му лепнаха статут на легенда за мъжкото му и смело каране.

 

Съжалявам, ама не виждам аналогията между Сена и Чеко. Доста талант не му достига, за да бъде на това ниво... само с агресия не става. Всъщност Кими доста добре си го постави на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва грешка на младока ... нищо кой знае какво не е станало ... язък само , че сасипа състезанието на Кими .

По-тъпо ми стана като нахакаха Пастор Малдонадо в оградите и то лададжия .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-тъпо ми стана като нахакаха Пастор Малдонадо в оградите и то лададжия .

Ти луд ли си, това беше единственото яко нещо в цялото състезание. Чавес умря, време е венецуелецът да слиза от сцената и да си ходи дома да копае домати в градината. Плюете по Перес, а защитавате венецуелското камикадзе, кви хора сте вие бе?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа шъ мъ прощаваш , доброто ми възпитание не ми позволява да плюя smile049

Обективно погледнато Пастор Малдонадо в случая получи едно грубо ускорение от Марусята и няма никаква вина за тоз инцидент , отделно пилотските умения мисля , че ги е доказал не веднъж , докато според мен Серхио Перез на сила искат да го направят пилот в МакЛарън , ама то това или ти идва от вътре или по-добре хич да не се захващаш , ама ингилизите си знаят най-добре и тоз сезон въпреки , че винаги съм симпатизирал на МакЛарън ще са на дъното и ще се борят с корубите , ама с един пилот и то куц толко .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани не го закачай тоя, че е луд верно :)

Гледам, че и ти не си наред май, ама кво да се прави - хахахахха...от изборите ще да е - те за всичко са виновни smile049

 

Относно състезанието - на мен пък ми беше интересно! Имаше катастрофи за разлика от друг път! Не знам, какво очаквате от Монако като цяло, та Ви се е видяло скучно - то по презумция си е такова

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дъжд в Канада ... на стената на шампионите ще има още подписи :mrgreen: освен ако не си въртят с кола за сигурност smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.