Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2013


Цецо75

Recommended Posts

Пуу тия метеоролози ми развалиха настроението като не познаха ... добре , че беше Алонсо да вкара малко фън в скучотията (за първи път за стискам палци за Алонсо и Ферари да се не строши)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    29

  • PRR

    18

  • Цецо75

    13

  • iavkata

    9

Най-много писали в темата

Според мен фъна дойде изцяло от трафика! Не съм сигурен дали Алонсо щеше да има шанс срещу Уебър, ако не беше засечен от Ван Дам Де Гарде :smt0344 Хамилтън и той отчаяно повтаряше в радиото Blue Flag! Bule Flag! smile011 Време е за клаксони във Ф1 smile004

Иначе, безапелационен Фетел. Алонсо показа своя хъс за победа. Макларън?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Монако си мислех, че не може да има второ толкова скучно състезание, но Канада направи всичко възможно да ме опровергае и в немалка степен успя. Тоя път и Малдонадо като че ли се позагуби, но за сметка на това Ван Дер Гарде се постара да внесе някаква тръпка. Доста добро представяне на Верн и двете Форс Индии, за сметка на Макларън...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път и Малдонадо като че ли се позагуби, но за сметка на това Ван Дер Гарде се постара да внесе някаква тръпка.

Пастора хич не се изгуби! Както каза Сутил след състезанието "Малдонадо отново изпусна точката за спиране" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път и Малдонадо като че ли се позагуби, но за сметка на това Ван Дер Гарде се постара да внесе някаква тръпка.

Пастора хич не се изгуби! Както каза Сутил след състезанието "Малдонадо отново изпусна точката за спиране" smile091

Еее на фона на Ван Дер Гарде, Малдонадо беше овчица тоя път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам и не вярвам колко могат да са объркани в МакЛарън ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола (MP4-28 ) е тотално сбъркана.Дано от 2015 година с хонда повече им върви на Маковете.А един от хората отговорни за създаването на 28-цата ,Пади Лоу отива в мерцедес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

"Страхотна" реклама за Pirelli! Стеше да е смешно, ако не беше страшно :smt0344 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях , голям смях (особено оборката на пистата) , а Пирели сигурно в близките 5 години няма да продадат гума в Англия smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия галоши превърнаха формулата на лотария. Баси все едно карат с 4ти пореден регенерат.

 

Глафонсо пак ли изкара безумен късмет :smt0344

 

Абе въпреки, че и на мен ми е противен, справи се добре. И той и Хамилтън. Виж Фетел изтегли най-късата клечка тоя път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,колкото и интересно и драматично да беше състезанието,стюардите трябваше да го прекратят,а не да рискуват живота на пилотите .И това било върха на мото спорта.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,колкото и интересно и драматично да беше състезанието,стюардите трябваше да го прекратят,а не да рискуват живота на пилотите .И това било върха на мото спорта.....

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такова безумие не бях гледал никога

 

добре че пирели не правят презервативи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо да пускат кепенците ... баси тъпото състезание ... за к'во гледаме , да броим гафовете (това състезание бие по всички точки)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърчащи гуми в бокса, коли, безконтролно движещи се сами по пистата - съвсем слободяса тоя спорт. Скоро да чакаме и разврат на старт-финалната права...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бърни каквото е направил за тоя спорт, ок, евала. но е време да се разкара от поста

 

както Джеймс Мей каза: щом искат Ф1 да е върха на автомобилните спортове, защо Пирели не направят най-върховната гума ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Защо никой не казва нищо за сефтето на Манго :-k

Инак състезанието за мен беше катастрофално ... не гледах много и май по-добре като слушах брата как споменаваше женските роднини на джуджето smile091

 

П.П. Някой има ли инфо дали наистина тия цървули на Пирели ще ги изхвърлят от Ф1 наистина ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото всички са хейтъри и го ненавиждат smile045

 

той два пъти направи това което великия фетьо не можа... пак два пъти и затова големия шампион се вози половин състезание зад супер конкурентната кола на Бътън.

 

освен Хамилтън поздравления заслужават и Кими и Уебър, втория доста тихомълком се прокрадна до 4тата позиция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.